BaleaMaska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml
0,45 €
0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- maska za intenzivnu njegu stopala
- za svilenkasto meka i glatka stopala
- s uljem makadamije, babassu oraha i ekstraktom amaranta
- idealna za upotrebu tijekom noći
- veganski proizvod
Balea maska za stopala pruža intenzivnu i trenutnu njegu za suha i umorna stopala. Njezina bogata formula s uljem makadamije i babassu oraha njeguje i obnavlja kožu, dok ekstrakt amaranta pruža dubinsku hidrataciju. Glicerin dodatno podržava elastičnost kože, čineći stopala svilenkasto mekima i glatkima. Balea maska za stopala idealna je i za upotrebu tijekom noći za regenerirajući učinak. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1692493
EAN: 4066447970333
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, MYRISTYL MYRISTATE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, OCTYLDODECANOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT, CITRIC ACID, SUCROSE, VANILLIN, SORBIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Kružnim pokretima nanijeti na stopala i ostaviti da djeluje 10 - 15 minuta ili preko noći. Ostatke umasirati u kožu ili ukloniti kozmetičkom maramicom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva krema za intenzivnu njegu stopala Intensiv, 100 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,1 l (19,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kupka za stopala sa solju iz Mrtvog mora, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea
