BaleaKupka za stopala Urea, 200 ml
1,95 €
0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kupka za njegu stopala
- za vrlo suhu kožu stopala
- nježno čisti i omekšava zadebljalu kožu
- s 15 % ureje, glicerinom i vitaminom B3
- veganski proizvod
Balea kupka za stopala s ureom pruža opuštajuću njegu za svilenkasto meka stopala. Nježno čisti i njeguje vrlo suha stopala. Formula s 15 % ureje, glicerinom i vitaminom B3 ima učinak obnavljanja lipida i pomaže omekšati zadebljalu kožu. Ova kupka za stopala idealan je tretman za pripremu stopala za daljnju njegu. Za osjećaj njegovane i meke kože.
dm broj proizvoda: 1488645
EAN: 4066447970159
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- suha ili dehidrirana koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, UREA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, NIACINAMIDE, TOCOPHEROL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCOGLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, CITRIC ACID, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, BENZOIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Dodati 15-20 ml (2-3x napuniti unutarnji dio čepa) u 3-5 l mlake vode pa u kupki cca 10-15 min namakati stopala. Potom ih dobro posušiti, osobito između prstiju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Proizvod čuvati na temperaturi do 25°C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kupka za stopala sa solju iz Mrtvog mora, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tvrdu kožu na stopalima, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kupka za stopala sa solju iz Mrtvog mora, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Urea pjena za njegu stopala, 100 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (27,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine2,75 €0,1 l (27,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dvostrana strugalica za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva krema za intenzivnu njegu stopala Intensiv, 100 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,1 l (19,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tvrdu kožu na stopalima, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



