BaleaKupka za stopala sa solju iz Mrtvog mora, 200 ml
2,45 €
0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- kupka za njegu stopala
- s 30 % soli iz Mrtvog mora
- za opterećena i umorna stopala
- s blagim dezodorirajućim učinkom
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea kupka za stopala Mrtvo more nježno čisti i njeguje opterećena i umorna stopala. Tekuća formula s 30 % soli iz Mrtvog mora pruža ugodan osjećaj na koži i ima blagi dezodorirajući učinak. Ova kupka za stopala idealna je za opuštajuću njegu nakon napornog dana, ostavljajući stopala osvježenima i njegovanima. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1694553
EAN: 4066447970531
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Ne upotrebljavati na oštećenoj koži. Proizvod nije namijenjen za djecu mlađu od 3 godine. Dijabetičari stopala ne smiju namakati dulje od 5 min. Prije upotrebe provjeriti temperaturu vode, ona ne smije iznositi više od 35°C. Najbolje upotrijebiti u roku 12 mjeseci od otvaranja.
Sastojci
Sastojci
AQUA · MARIS SAL · DIPROPYLENE GLYCOL · CAPRYLYL/ CAPRYL GLUCOSIDE · COCAMIDOPROPYL BETAINE · SODIUM BENZOATE · PARFUM · HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE · XANTHAN GUM · SODIUM CHLORIDE · CITRIC ACID · MALTODEXTRIN · SODIUM SULFATE · BENZYL ALCOHOL · CI 75810 · CI 42090.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Dodati 15-20 ml (2-3 sredine čepa) u 3-5 l mlake vode pa u kupki cca 10-15 min namakati stopala. Potom ih treba dobro posušiti, osobito između prstiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sol za kupku stopala – morski minerali i limun, 40 g; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (26,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €0,04 kg (26,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sol za kupku stopala – morski minerali i limun, 40 g; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (26,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €0,04 kg (26,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dvostrana strugalica za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



