Kako zadržati ljetnu preplanulost?
Kada ljeto završi, preplanula koža treba ostati. 10 savjeta kako to postići.

dm-drogerie markt
Vrijeme čitanja 4 min.
•
17.07.2026.

Kraj odmora već je sam po sebi tužan. No, kako biste unijeli malo sunčevih zraka u svakodnevicu, postoje provjerene metode za produženje preplanulosti. Evo naših 10 najboljih savjeta za održavanje lijepe, dugotrajne preplanulosti nakon sunčanja:
1. Pravovremena priprema
Ako želite dugo uživati u zlatno smeđem tenu, započnite s njegom tijela već prije odlaska na odmor. Suha, ljuskava koža nije dobra osnova za ravnomjernu preplanulost. Uz piling za tijelo riješit ćete se mrtvih stanica kože. Nakon toga, koži je potrebna vlaga: umasirajte bogatu kremu ili ulje za tijelo kružnim pokretima u kožu. Osim toga, karotenske kapsule mogu pomoći u povećanju otpornosti kože na štetne UV zrake.
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Poklon-paket Čarobni zlatni set, 1 kom.; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 21,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling gel za tuširanje, Sweet Peach, 200 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,2 l (6,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €0,2 l (6,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: ESENCIA ADRIA; Naziv proizvoda: Hidratizirajući šećerni piling – badem, 470 g; Cijena: 9,00 €; Osnovna cijena: 0,47 kg (19,15 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,00 €0,47 kg (19,15 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 9,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Šećerni piling za tijelo Golden Retreat, 175 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,175 kg (45,14 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €0,175 kg (45,14 € za 1 kg)Cijena na 22.08.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Lagani piling za tijelo Cashmere Heaven, 175 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,175 kg (45,14 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €0,175 kg (45,14 € za 1 kg)Cijena na 22.08.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
2. Dovoljna zaštita
Kada konačno stignete na odredište, pravi zaštitni faktor je ključan. Koristite njegujuću kremu za sunčanje s visokim zaštitnim faktorom. Čak i lagano sunčanje može trajno oštetiti kožu. Tijelo odbacuje te stanice kože i preplanulost nestaje. Ne brinite: Visok zaštitni faktor i dalje omogućuje tamnjenje kože. Posebno praktično: kreme za sunčanje s karotenom ili efektom tamnjenja.
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv roll-on za sunčanje za djecu, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (61,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,1 l (61,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Tropical marmelada za sunčanje, SPF 10, 200 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (69,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,2 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,1 l (47,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje i tamnjenje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (28,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,65 €0,2 l (28,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (42,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante4,25 €0,1 l (42,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Ultra Sensitive, 30 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (75,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Family Sensitiv balzam za zaštitu od sunca, ZF 50+, 750 ml; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (21,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €0,75 l (21,27 € za 1 l)Cijena na 05.06.2026.: 15,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Byrokko; Naziv proizvoda: Ulje za ubrzano tamnjenje Shine Brown +Beta Carotene, 150 ml; Cijena: 16,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (113,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,95 €0,15 l (113,00 € za 1 l)Cijena na 03.03.2026.: 19,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
3. Gašenje žeđi kože
Dan na suncu tijekom odmora čini našu kožu vrlo žednom. Iskoristite tuširanje kako biste ponovno napunili njezine zalihe vlage. Idealne su hidratantne kreme za tuširanje ili ulja. Nakon tuširanja pružite koži dodatnu dozu vlage uz proizvode za njegu poslije sunčanja.
- Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Sun Royal maglica za hidrataciju i tamnjenje, 250 ml; Cijena: 4,40 €; Osnovna cijena: 0,25 l (17,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,40 €0,25 l (17,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice poslije sunčanja, 50 ml; Cijena: 5,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (111,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,55 €0,05 l (111,00 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 5,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Losion za njegu kože nakon sunčanja, 100 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (15,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,1 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Bio-Aloe Vera; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (17,25 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:3,45 € |
Prethodna cijena:4,95 €0,2 l (17,25 € za 1 l)Cijena na 11.06.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku - Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Aloe Vera gel poslije sunčanja, 150 ml; Cijena: 8,75 €; Osnovna cijena: 0,15 l (58,33 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,75 €0,15 l (58,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Losion poslije sunčanja - aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,2 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: HAWAIIAN Tropic; Naziv proizvoda: Soothing After Sun gel poslije sunčanja – s aloe verom, 200 ml; Cijena: 7,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (37,50 € za 1 l); Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,50 €0,2 l (37,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,50 €Nije dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: After Sun krema na lice Cool&Care, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status crveno Nije dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 07.05.2026.: 3,95 €Nije dostupno za isporuku
Kraj popisa
4. Tuširanje umjesto kupanja
I nakon odmora najbolje je izbjegavati sve što isušuje kožu. Dugotrajna kupka sada je zabranjena. Isto vrijedi i za piling tijela, jer potiče obnavljanje kože. Radije se kratko i ne previše vruće istuširajte. Nakon toga kožu nemojte trljati ručnikom, već je samo nježno tapkajte da se osuši.
- Marka: lactovit; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Lactourea – Repairing, 600 ml; Cijena: 4,10 €; Osnovna cijena: 0,6 l (6,83 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Old Spice; Naziv proizvoda: Whitewater gel za tuširanje XL, 1 l; Cijena: 7,40 €; Osnovna cijena: 1 l (7,40 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Family – eko mango i smokva, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Red Grapes Revitalising uljni gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,25 l (11,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
5. Intenzivno mazanje
After Sun losioni su idealni ne samo nakon sunčanja: Koristite hidratantne losione i kreme za tijelo i u tjednima nakon odmora. Hoće li to biti krema, sprej, losion, ulje ili gel, ostaje na vama da odlučite.
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Glow&Go losion za tijelo Moonlight, 75 ml; Cijena: 6,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (92,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:6,90 € |
Prethodna cijena:13,95 €0,075 l (92,00 € za 1 l)Cijena na 25.06.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku - Marka: Melem; Naziv proizvoda: Glow&Go losion za tijelo Rose Gold, 75 ml; Cijena: 6,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (92,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:6,90 € |
Prethodna cijena:13,95 €0,075 l (92,00 € za 1 l)Cijena na 25.06.2025.: 13,95 €Dostupno za isporuku - Marka: Biobaza; Naziv proizvoda: Mama krema za njegu tijela u trudnoći i majčinstvu, 500 ml; Cijena: 8,50 €; Osnovna cijena: 0,5 l (17,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,50 €0,5 l (17,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,22 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 125 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,125 l (12,40 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
6. Puno piti
Uravnotežen unos tekućine je tajni savjet za očuvanje vaše preplanulosti. Pijenjem puno vode ili nezaslađenog čaja, opskrbljujete svoju kožu iznutra potrebnom vlagom, što pozitivno utječe na zdravlje i izgled vaše kože te doprinosi duljem očuvanju preplanulosti.
- Marka: babylove Mama; Naziv proizvoda: Biljni čaj za dojilje, 20 filter vrećica, 40 g; Cijena: 1,71 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (42,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,71 €0,04 kg (42,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,71 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Dječji voćni čaj, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (38,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,04 kg (38,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj od koprive s limunskom travom, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (53,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €0,03 kg (53,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: AHMAD TEA; Naziv proizvoda: Slim čaj – limun, mate i macha zeleni čaj, 20 vrećica, 30 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,03 kg (91,67 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,03 kg (91,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,17 €Dostupno za isporuku
- Marka: DARvitalis; Naziv proizvoda: Detox ekološki čaj, 50 g; Pravna klasifikacija: Dodatak hrani; Cijena: 4,10 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (82,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,10 €0,05 kg (82,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Dostupno za isporuku
- Marka: DARvitalis; Naziv proizvoda: Eko čaj vrkuta, 40 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (86,25 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,04 kg (86,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AHMAD TEA; Naziv proizvoda: Revitalise čaj – limun i đumbir, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (68,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,04 kg (68,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
7. Nježno čišćenje lica
Alkohol isušuje kožu. Ljeti radije koristite bezalkoholne, blage proizvode za čišćenje lica i izbjegavajte agresivne pilinge za lice kako biste sačuvali gornji sloj preplanule kože. Za dobrobit vaše ljetne boje kože, također izbjegavajte često kupanje u kloriranoj vodi.
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući piling za lice s BHA kiselinama Beauty Expert, 125 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (47,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,125 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Micelarna otopina za mješovitu i osjetljivu kožu 3u1 – opuncija, 400 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (6,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,4 l (6,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Bezuljne blazinice za odstranjivanje šminke, 50 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ulje za čišćenje lica Sensitiv, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,1 l (29,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein vlažne maramice za čišćenje lica sa salicilnom kiselinom, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za odstranjivanje vodootporne šminke za oči, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
8. Održavanje preplanulosti
Najbolji trik za dugotrajnu preplanulost: samotamnjenje! Tako ćete postići lijepu brončanu nijansu – i to koliko dugo želite. Za prirodan rezultat obratite pažnju na pravilnu primjenu i doziranje.
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint mousse za samotamnjenje, 200 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,2 l (22,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER AMBRE SOLAIRE; Naziv proizvoda: Serum za samotamnjenje lica Natural bronzer, 30 ml; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 0,03 l (383,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €0,03 l (383,33 € za 1 l)Cijena na 05.03.2026.: 11,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: b.tan; Naziv proizvoda: Pjena za samotamnjenje Fake it till you make it, 200 ml; Cijena: 12,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (64,50 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine12,90 €0,2 l (64,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint krema za samotamnjenje za lice, 75 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,075 l (31,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,075 l (31,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Rukavica za nanošenje proizvoda za samotamnjenje, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za samotamnjenje Teint, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Express marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (69,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,80 €0,2 l (69,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Carroten; Naziv proizvoda: Marmelada za ubrzano tamnjenje Gold Shimmer, 150 ml; Cijena: 13,15 €; Osnovna cijena: 0,15 l (87,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,15 €0,15 l (87,67 € za 1 l)Cijena na 17.03.2026.: 15,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Sun Care Mango marmelada za ubrzano tamnjenje, 200 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €0,2 l (67,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 16,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Super Mrkva pekmez za ubrzano tamnjenje, SPF 10, 100 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,1 l (83,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,1 l (83,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
9. Korištenje biljnih ulja
Biljna ulja poput kokosovog ulja, maslinovog ulja ili arganovog ulja ne samo da njeguju kožu, već mogu i naglasiti preplanulost i produžiti njezino trajanje. Koristite ova ulja štedljivo nakon tuširanja na još lagano vlažnoj koži.
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Ulje protiv celulita – limun i ružmarin, 100 ml; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (53,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €0,1 l (53,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Poklon-paket Čarobni zlatni set, 1 kom.; Cijena: 24,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (24,90 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu24,90 €1 kom. (24,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 21,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Čarobno zlatno ulje za tijelo, lice i kosu, 50 ml; Cijena: 18,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (370,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu18,50 €0,05 l (370,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 17,24 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Čarobno suho ulje za tijelo, lice i kosu, 50 ml; Cijena: 16,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (338,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu16,90 €0,05 l (338,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 15,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: oleoTHERAPY; Naziv proizvoda: Ulje Crnog kima, 100 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,35 €; Osnovna cijena: 0,1 l (113,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,35 €0,1 l (113,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
10. Duža preplanulost uz pravilnu prehranu
Pazite na uravnoteženu prehranu bogatu vitaminima – vaša figura i vaša koža će vam biti zahvalni! Fokusirajte se na namirnice s beta-karotenom poput mrkve, batata i špinata kako biste pojačali sunčani ten. Osim toga, antioksidansi iz bobičastog voća, tamne čokolade i zelenog čaja pomažu u očuvanju preplanulosti i zaštiti kože.
- Marka: Natural Wealth; Naziv proizvoda: Beta-karoten kapsule, 100 kom.; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 21,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,22 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu21,95 €100 kom. (0,22 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 20,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Kraj popisa









