SUNDANCESprej za samotamnjenje Teint, 150 ml
2,95 €
0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sprej za postizanje preplanulosti
- pruža ujednačenu preplanulost bez mrlja
- za osunčani izgled kože
- s vitaminom B3, provitaminom B5, aloe verom i kokosovom vodom
- brzo se upija i hidratizira kožu
SUNDANCE Teint sprej za samotamnjenje s njegujućim sastojcima poput vitamina B3 i provitamina B5 pruža koži intenzivnu hidrataciju. Formula obogaćena aloe verom i kokosovom vodom može pridonijeti postizanju preplanulosti prirodnog izgleda bez mrlja već nakon jedne primjene. Ovaj SUNDANCE sprej za samotamnjenje brzo se upija i ostavlja osjećaj meke i njegovane kože. Za osunčani ten koji može trajati i do tjedan dana te ujednačen izgled kože.
dm broj proizvoda: 1493066
EAN: 4067796257960
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- dugotrajno, hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Dihydroxyacetone, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Niacinamide, Panthenol, Cocos Nucifera Liquid Endo- sperm, Tapioca Starch, Sodium Chloride, Citric Acid, Phytic Acid, Parfum, Trime- thylcyclopentenyl Methylisopentenol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint mousse za samotamnjenje, 200 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,2 l (22,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint krema za samotamnjenje za lice, 75 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,075 l (31,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,075 l (31,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje s karotenom, SPF 15, 200 ml; Cijena: 4,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,85 €0,2 l (24,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje i tamnjenje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (28,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,65 €0,2 l (28,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint krema za samotamnjenje za lice, 75 ml; Cijena: 2,35 €; Osnovna cijena: 0,075 l (31,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,35 €0,075 l (31,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Rukavica za nanošenje proizvoda za samotamnjenje, 1 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1 kom. (3,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Teint mousse za samotamnjenje, 200 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,2 l (22,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Invisible Protect sprej za sunčanje, SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:3,45 €0,075 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku - Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE



