SUNDANCESprej za sunčanje Sensitiv, 150 ml
7,55 €
0,15 l (50,33 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 7,55 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50
- za osjetljivu kožu
- trenutna zaštita i vodootpornost
- pruža 24-satnu hidrataciju
- brzo se upija i ne masti kožu
SUNDANCE Sensitiv emulzija u spreju sa zaštitnim faktorom 50 idealna je za osjetljivu kožu. Pruža trenutnu i pouzdanu zaštitu od opeklina od sunca. Vodootporna je i pruža 24-satnu hidratantnu njegu. Formula se brzo upija bez osjećaja masnoće. Praktičan raspršivač omogućuje jednostavno nanošenje. Ovaj SUNDANCE sprej za zaštitu od sunca osigurava njegovanu i zaštićenu kožu tijekom boravka na suncu.
dm broj proizvoda: 3111265
EAN: 4067796279399
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 50
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- osjetljiva njega, sa zaštitnim faktorom, veganski proizvod, vodootporno
Upozorenja
Upozorenja
Spremnik pod tlakom se može rasprsnuti ako se grije.
Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja.
Ne pušiti.
Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe.
Zaštititi od sunčevog svjetla
Ne izlagati temperaturi višoj od 50 C.
Čuvati izvan dohvata djece.
9 % mase sadržaja je zapaljivo.
Ne udisati aerosol.
Proizvod koristiti samo u navedenu svrhu za koju je namijenjen.
Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad.
Spriječiti izravan dodir očima.
Ne raspršivati izravno na lice, u oči ili na nadraženu kožu.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOLMETHOXYPHENYL TRIAZINE, TRIACONTANYL PVP, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GALACTOARABINAN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, DISODIUM EDTA, CELLULOSE GUM, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti. Sa cca 15 cm udaljenosti raspršiti po koži. Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja.
Ne nanositi na upaljenu kožu. Nanošenjem manie količine od preporučene znatno se smanjuje navedena zaštita.
Za vrijeme izlaganja suncu višekratno nanositi, osobito u slučaju znojenja, nakon kupanja i brisanja kože.
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce.
Bebe i malu diecu ne izlagati izravnom utjecaju sunca, zaštititi ih sredstvom s visokim zaštitnim faktorom (ZF veći od 25) te odjećom.
Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja.
Ni uz upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boravite predugo na suncu.
Svaka opeklina od sunca dugoročno ima štetan učinak na kožu, a pretjerano sunčanje predstavlja ozbilian rizik za zdravlje pa ga treba izbjegavati.
Ne prskati izravno na lice ili u oči.
Ostaviti da se u potpunosti upije, naročito prije boravka u vodi.
Paziti da ne dođe u dodir s tkaninama i drugim površinama.
Nastanak trajnih mrlia ili promjena mogući su i nakon potpunog upijania sredstva
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm - drogeriemarkt GmbH Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (45,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,1 l (45,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Family Sensitiv balzam za zaštitu od sunca, ZF 50+, 750 ml; Cijena: 15,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (21,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,95 €0,75 l (21,27 € za 1 l)Cijena na 05.06.2026.: 15,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv sprej za sunčanje, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 50 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (30,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,2 l (30,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje za djecu Kids Med Ultra Sensitiv, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 8,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (43,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,65 €0,2 l (43,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sensitiv fluid za sunčanje za lice i dekolte, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (91,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,05 l (91,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Invisible Protect sprej za sunčanje, SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:3,45 €0,075 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku - Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (45,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,1 l (45,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,2 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sensitiv krema + stik za sunčanje, SPF 50+, 28 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,023 kg (193,48 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,023 kg (193,48 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE