SUNDANCESprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml
7,95 €
0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50
- trenutačna i pouzdana UVA+UVB zaštita
- pruža 24-satnu hidratantnu njegu
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- bez parfema i bez UV filtera oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona
SUNDANCE Sensitiv sprej za sunčanje sa zaštitnim faktorom 50 pruža trenutačnu i pouzdanu zaštitu za osjetljivu kožu koja nije navikla na sunce. Uravnoteženi sustav UVA+UVB filtera širokog spektra učinkovito štiti kožu od opeklina od sunca. Osim toga, formula pruža 24-satnu hidratantnu njegu i vodootporna je*. Budući da je sprej za sunčanje formuliran bez parfema i bez UV filtera oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona, posebno je pogodan za osjetljive tipove kože. Uživajte u boravku na suncu uz SUNDANCE Sensitiv sprej za sunčanje.
*Neovisni institut za ispitivanje potvrđuje: nakon 40 minuta boravka u vodi i dalje postoji najmanje 50 % deklariranog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1800119
EAN: 4066447913712
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 50
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, osjetljiva njega, sa zaštitnim faktorom
Sastojci
Sastojci
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Dicaprylyl Ether, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Oryza Sativa Bran Cera, Hydrogenated Palm Glycerides, Tocopheryl Acetate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Hydroxyacetophenone, Helianthus Annuus Seed Cera, Microcrystalline Cellulose, Potassium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Disodium Phosphate, Tetrasodium Iminodisuccinate, Xanthan Gum, Galactoarabinan, Cellulose Gum, Potassium Phosphate, Caprylhydroxamic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv sprej za sunčanje, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (45,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,1 l (45,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,2 l (29,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv fluid za sunčanje, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 0,05 l (83,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €0,05 l (83,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,2 l (29,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 50 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (30,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,2 l (30,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (19,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante3,95 €0,2 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE