SUNDANCESprej za sunčanje za djecu Kids Med Ultra Sensitiv, SPF 50+, 200 ml
8,65 €
0,2 l (43,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50+
- trenutna i pouzdana UVA i UVB zaštita
- pruža 24-satnu hidrataciju
- bez oktokrilena oktinoksata i oksibenzona
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
SUNDANCE MED Ultra Sensitive sprej sa zaštitnim faktorom 50+ pruža trenutnu i pouzdanu zaštitu od sunca za posebno osjetljivu kožu beba i djece sklonu alergijama. Njegova vodootporna* formula s UVA i UVB zaštitom pruža koži 24-satnu hidrataciju. Ovaj SUNDANCE MED Ultra Sensitive sprej za sunčanje za djecu ne sadrži oktokrilen, oktinoksat i oksibenzon. Formulacija bez emulgatora, parfema i masti idealna je za osjetljivu kožu. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
*Nezavisni institut za ispitivanje potvrđuje: nakon 40 minuta boravka u vodi i dalje postoji najmanje 50 % obećanog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1799766
EAN: 4066447913798
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za djecu, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, osjetljiva njega, sa zaštitnim faktorom
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce. Bebe i malu djecu ne izlagati izravnom utjecaju sunca, zaštititi ih sredstvom s visokim z
Sastojci
Sastojci
Aqua, Dibut
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe protresti. Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja. Ne nanositi na upaljenu kožu. Nanošenjem manje količine od pre
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,1 l (47,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv sprej za sunčanje, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids sprej za sunčanje za djecu, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante6,80 €0,2 l (34,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv roll-on za sunčanje za djecu, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (61,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,1 l (61,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za plivanje, vel. L (10 – 14 kg), 12 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine3,95 €12 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Pelene za plivanje, vel. M (7 – 11 kg), 12 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,33 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine3,95 €12 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Dezinfekcijske vlažne maramice, 15 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod, Biocid; Cijena: 0,78 €; Osnovna cijena: 15 kom. (5,20 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina0,78 €15 kom. (5,20 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,78 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: EKO pločica od žitarica - jabuka i banana, 4 x 25 g, 1+ god., 100 g; Cijena: 2,05 €; Osnovna cijena: 0,1 kg (20,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,05 €0,1 kg (20,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: kids ultra soft dječja četkica za zube – 4 –12 g., više vrsta, 1 kom.; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €1 kom. (5,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE