SUNDANCEMlijeko za sunčanje Kids Med Ultra Sensitive, SPF 50+, 50 ml
1,95 €
0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50+
- za posebno osjetljivu kožu sklonu alergijama
- trenutna zaštita i 24-satna hidratantna njega
- dermatološki testiran
SUNDANCE Kids Med mlijeko za sunčanje sa zaštitnim faktorom 50+ pruža pouzdanu zaštitu za posebno osjetljivu kožu beba i djece sklonu alergijama. Njegova formula pruža 24-satnu hidratantnu njegu i trenutnu zaštitu odmah nakon nanošenja. Ovo SUNDANCE Kids vodootporno mlijeko za sunčanje idealno je za bezbrižne dane na suncu. Formulacija bez emulgatora, parfema i masti osigurava visoku podnošljivost. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena, što ga čini prikladnim izborom za nježnu dječju kožu.
dm broj proizvoda: 1918671
EAN: 4066447913842
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 50+
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez ulja / masti, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez mirisa, sa zaštitnim faktorom, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce. Bebe i malu, djecu ne izlagati izravnom utjecaju sunca, zaštititi ih sredstvom s visokim zaštitnim faktorom (ZF veći od 25) te odjećom. Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja. Ni uz upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boravite predugo na suncu. Svaka opeklina od sunca dugoročno ima štetan učinak na kožu, a pretjerano sunčanje predstavlja ozbiljan rizik za zdravlje pa ga treba izbjegavati. Spriječiti dodir s očima. Ne nanositi na oštećenu kožu. Ostaviti da se u potpunosti upije, naročito prije boravka u vodi. Paziti da ne dođe u dodir s tkaninama i drugim površinama. Nastanak trajnih mrlja ili promjena mogući su i nakon potpunog upijanja sredstva.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, TRIACONTANYL PVP, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, ACRYLATES COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GALACTOARABINAN, DISODIUM EDTA, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,1 l (47,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje za djecu Kids Med Ultra Sensitiv, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 8,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (43,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,65 €0,2 l (43,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv roll-on za sunčanje za djecu, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (61,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,1 l (61,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv fluid za sunčanje, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 0,05 l (83,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €0,05 l (83,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv gel-krema za sunčanje, SPF 50+, 30 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,03 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,03 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski gel za ruke, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Max White pasta za zube – Charcoal, 20 ml; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 0,02 l (67,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 30, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE



