SUNDANCEBalzam za usne, SPF 30, 10 ml
1,35 €
0,01 l (135,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 30
- s egzotičnim mirisom kokosa
- štiti usne od isušivanja
- s vitaminom E i uljem avokada
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
SUNDANCE balzam za usne sa zaštitnim faktorom 30 i mirisom kokosa pruža trenutnu zaštitu za usne osjetljive na sunce. Formula s fotostabilnim UV filtrima i egzotičnim mirisom kokosa njeguje nježnu kožu usana. Obogaćena hidrokompleksom s aloe verom, vitaminom E i uljem avokada, njega pruža intenzivnu hidrataciju i može zaštititi usne od isušivanja. SUNDANCE balzam za usne sa zaštitnim faktorom 30 osigurava osjećaj mekoće i podatnosti. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1678392
EAN: 4067796257991
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 30
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice
Sastojci
Sastojci
Ricinus Communis Seed Oil, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Persea Gratissima Oil, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Ricinoleate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Cera, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Triazone, Parfum, Aqua, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil, Laminaria Ochroleuca Extract, Simondsia Chinensis Seed Oil*, Tocopherol, Vanillin,*aus kontrolliert biologischem Anbau
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm- drogeriemarkt GmbH & Co.KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne u boji, SPF 30, 4,8 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (350,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,005 kg (350,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za usne u boji, SPF 30, 10 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (175,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,01 kg (175,00 € za 1 kg)Cijena na 09.03.2026.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Stik za sunčanje, SPF 30, 20 g; Cijena: 3,75 €; Osnovna cijena: 0,02 kg (187,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,75 €0,02 kg (187,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,2 l (29,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 30, 100 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante2,90 €0,1 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 30, 50 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante1,75 €0,05 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 30, 4,8 g; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €1 kom. (2,25 € za 1 kom.)Cijena na 04.05.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne u boji, SPF 30, 4,8 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (350,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,005 kg (350,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Set flastera, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 04.05.2026.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Losion za njegu kože nakon sunčanja, 100 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (15,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,1 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sensitiv fluid za sunčanje, SPF 30, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE
