SUNDANCESprej za sunčanje Sensitiv, SPF 30, 200 ml
6,65 €
0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 30
- sprej za sunčanje za osjetljivu kožu
- pruža 24-satnu hidratantnu njegu
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- bez parfema i bez UV filtera oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona
SUNDANCE Sensitive sprej za sunčanje sa zaštitnim faktorom 30 pruža trenutnu i pouzdanu zaštitu za osjetljivu, nepreplanulu kožu. Njegova formula s UVA+UVB zaštitom i 24-satnom hidratantnom njegom idealna je za potrebe osjetljive kože. SUNDANCE Sensitive sprej je vodootporan* i ne sadrži parfem. Nježna formula bez UV filtera oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona čini ovaj sprej za sunčanje izvrsnim izborom za uživanje u sunčanim danima, pružajući koži potrebnu vlagu i zaštitu.
*Neovisni institut za ispitivanje potvrđuje da nakon 40 minuta boravka u vodi ostaje najmanje 50 % deklariranog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1918637
EAN: 4066447913705
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TRIBUTYL CITRATE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ORYZA SATIVA BRAN CERA, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, PROPANEDIOL, COPERNICIA CERIFERA CERA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM HYDROXIDE, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, GALACTOARABINAN, CELLULOSE GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, POTASSIUM PHOSPHATE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje sensitiv, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,85 €0,2 l (29,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,2 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sensitiv fluid za sunčanje, SPF 30, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Protection & tan, SPF 30; Cijena: 6,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (32,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,55 €0,2 l (32,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitive sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (41,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante8,25 €0,2 l (41,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje za djecu Kids Med Ultra Sensitiv, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 8,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (43,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,65 €0,2 l (43,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sensitiv fluid za sunčanje za lice i dekolte, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (91,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,05 l (91,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje s karotenom, SPF 15, 200 ml; Cijena: 4,85 €; Osnovna cijena: 0,2 l (24,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,85 €0,2 l (24,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 50 ml; Cijena: 6,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (30,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,15 €0,2 l (30,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE