SUNDANCEKrema za sunčanje, SPF 50, 100 ml
3,95 €
0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50
- trenutna i pouzdana UVA+UVB zaštita
- s vitaminom E i glicerinom
- bez UV filtera, oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona
SUNDANCE krema sa zaštitnim faktorom 50 pruža trenutnu i pouzdanu zaštitu od opeklina od sunca. Njezina njegujuća formula s kompleksom djelatnih tvari vitamina E i glicerina osigurava 24-satnu hidrataciju. Redovitom upotrebom ova krema za sunčanje može spriječiti prerano starenje kože uzrokovano svjetlom i pojavu pigmentnih mrlja. SUNDANCE krema za sunčanje sa zaštitnim faktorom 50 idealna je za lice i dekolte, a ujedno je i vodootporna. Nemasna formula ostavlja ugodan osjećaj na koži.
*Neovisni institut za ispitivanje potvrđuje: nakon 40 minuta boravka u vodi i dalje postoji najmanje 50 % deklariranog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1337342
EAN: 4067796255676
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 50
- Svojstva proizvoda:
- sa zaštitnim faktorom, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce. Bebe i malu djecu ne izlagati izravnoj sunčevoj svjetlosti. Upotrebljavati sredstva s visokim zaštitnim faktorom (ZF viši od 25), kao i zaštitnu odjeću. Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja. Bez obzira na upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boraviti predugo na suncu. Svaka sunčeva opeklina trajno oštećuje kožu i trebala bi se izbjeći. Pretjerano sunčanje predstavlja ozbiljan zdravstveni rizik. Spriječiti dodir s očima. Ne nanositi na oštećenu kožu. Ostaviti da se u potpunosti upije, naročito prije boravka u vodi. Paziti da ne dođe u dodir s odjećom, tkaninama i drugim površinama. Nastanak trajnih mrlja ili promjena mogući su i nakon potpunog upijanja sredstva.
Sastojci
Sastojci
AQUA, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TRIBUTYL CITRATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA CERA, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYACETOPHENONE, ORYZA SATIVA BRAN CERA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, PARFUM, POTASSIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, SUCCINOGLYCAN, SODIUM GLUCONATE, GALACTOARABINAN, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LIMONENE, CITRIC ACID, ANISE ALCOHOL, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja. Manja količina od preporučene značajno umanjuje razinu zaštite. Proizvod često nanositi radi produženja zaštite, osobito u slučaju znojenja, nakon kupanja i brisanja kože.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU; Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (42,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante4,25 €0,1 l (42,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 30, 100 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante2,90 €0,1 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (45,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,55 €0,1 l (45,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 50, 500 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (21,90 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €0,5 l (21,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 50, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante1,95 €0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Mlijeko za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 4,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante4,55 €0,2 l (22,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 30, 100 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante2,90 €0,1 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Krema za sunčanje, SPF 50+, 100 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,1 l (42,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 drugih varijanti/druge varijante4,25 €0,1 l (42,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Losion za njegu kože nakon sunčanja, 100 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (15,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,1 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Putna bočica s preklopnim čepom, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,75 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €1 kom. (0,75 € za 1 kom.)Cijena na 03.04.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Vrećice za zamrzavanje sa zatvaračem – 1 l, 15 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 15 kom. (0,09 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €15 kom. (0,09 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski gel za ruke, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Anti-Age fluid za sunčanje za lice i dekolte, SPF 50, 50 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (109,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,05 l (109,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE



