SUNDANCETransparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml
5,45 €
0,2 l (27,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 50
- proziran sprej za sunčanje
- s UVA+UVB zaštitom
- iznimno vodootporan* i brzo se upija
- bez oktokrilena, oktinoksata i oksibenzona
SUNDANCE prozirni sprej za sunčanje sa zaštitnim faktorom 50 pruža visoku i pouzdanu zaštitu od sunčevih zraka. Zahvaljujući uravnoteženom sustavu UVA/UVB filtara, trenutačno štiti kožu od opeklina. Prozirna formula brzo se upija bez mašćenja i pruža koži 24-satnu hidrataciju. Iznimno vodootporan*, ovaj SUNDANCE sprej za sunčanje idealan je suputnik za plažu ili sport, za zaštićenu i njegovanu kožu.
*Potvrđeno od strane neovisnog instituta za ispitivanje: nakon 80 minuta boravka u vodi, ostaje najmanje 50 % deklariranog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1918675
EAN: 4066447913897
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 50
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, sa zaštitnim faktorom
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati intenzivno podnevno sunce. Bebe i malu djecu ne izlagati izravnom utjecaju sunca, zaštititi ih sredstvom s visokim) zaštítnim faktorom (ZF veći od 25) te odjećom. Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja. Ni uz upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boravite predugo na suncu. Svaka opeklina od sunca dugoročno ima štetan učinak na kožu, a pretjerano sunčanje predstavlja ozbiljan rizik za zdravlje pa ga treba izbjegavati. Ne prskati izravno na lice ili u oči. Ne prskati u otvoreni plamen. Tijekom upotrebe ne pušiti. Ne nanositi na nadraženu kožu. Ne udisati. Zapaljivo. Ostaviti da se u potpunosti upije, naročito prije boravka u vodi. Paziti da ne dođe u dodir s tkaninama i drugim površinama. Nastanak trajnih mrlja ili promjena mogući su i nakon potpunog upijanja sredstva.
Sastojci
Sastojci
Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzo- ate, Dibutyl Adipate, Dicaprylyl Carbonate, Diethylamino Hydroxy- benzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Acrylates/Octylacryla- mide Copolymer, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Aqua, Citrus Aurantium Peel Oil, Pentaerythrityl Tetra-di-t- butyl Hydroxyhydrocinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzoic Acid, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe protresti. Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja. Nanošenjem manje količine od preporučene znatno se smanjuje navedena zaštita. Za vrijeme izlaganja suncu višekratno nanositi, osobito u slučaju znojenja, nakon kupanja i brisanja kože.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Slični proizvodi
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,2 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Sensitiv, SPF 50, 200 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (39,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,2 l (39,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Invisible Protect sprej za sunčanje, SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,20 € |
Prethodna cijena:3,45 €0,075 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku - Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids sprej za sunčanje za djecu, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 0 drugih varijanti/druge varijante6,80 €0,2 l (34,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Hello Brazil, SPF 50, 200 ml; Cijena: 5,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (27,75 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,55 €0,2 l (27,75 € za 1 l)Cijena na 07.05.2026.: 5,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Prozirni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €0,2 l (26,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Gel poslije sunčanja Aloe vera, 200 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,2 l (12,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (29,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,80 €0,2 l (29,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sprej za sunčanje Protection & tan, SPF 30; Cijena: 6,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (32,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,55 €0,2 l (32,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitiv, SPF 50, 4,8 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (390,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,005 kg (390,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Anti-Age fluid za sunčanje za lice i dekolte, SPF 50, 50 ml; Cijena: 5,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (109,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,45 €0,05 l (109,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Losion za njegu kože nakon sunčanja, 100 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,1 l (15,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,1 l (15,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Sport transparentni sprej za sunčanje, SPF 50, 200 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (34,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,2 l (34,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Balzam za usne u boji, SPF 30, 4,8 g; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (350,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,005 kg (350,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od SUNDANCE