DARvitalisEko čaj vrkuta, 40 gDodatak prehrani
3,45 €
0,04 kg (86,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- organski proizvod
- za smanjenje menstrualnih tegoba
- vrkuta se tradicionalno koristi kao biljka za žene
- ne sadrži bojila ni konzervanse
- blagotvorno djeluje na organizam
DARvitalis ekološki čaj Vrkuta organski je proizvod za smanjenje menstrualnih tegoba. Sadrži 100 % eko zelen livadne vrkute (Alchemilla vulgairs) koja doprinosi smanjenju menstrualnih nelagoda. Biljka se tradicionalno koristi kao biljka za žene i naziva gospin plašt zbog naboranih listova koji je u srednjovjekovnim vremenima nalikovao na damski plašt. Potpuno je prirodan proizvod bez dodanih aroma, bojila i konzervansa. Karakteristična aroma DARvitalis ekološkog čaja Vrkuta pruža nam uživanje u omiljenoj šalici toplog napitka dok istovremeno blagotvorno djeluje na organizam.
dm broj proizvoda: 2400237
EAN: 3858890830330
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez konzervansa, eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na sastojak pripravka. Uz uzimanje ovog proizvoda potrebno je provoditi uravnoteženu i raznovrsnu prehranu, kao i zdrav način života.
Ne preporučuje se djeci, trudnicama i dojiljama.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednu čajnu žličicu preliti s dva dl vrele vode i ostaviti u pokrivenoj posudi 15 minuta i procijediti
Sastojci
Sastojci
Eko čaj zelen livadne vrkute 100%
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25 °C. Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: DARvitalis; Naziv proizvoda: Eko kapi vrbovice tinktura, 50 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 11,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (227,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,35 €0,05 l (227,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: always; Naziv proizvoda: ultra secure night higijenski ulošci, 20 kom.; Cijena: 4,85 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,24 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,85 €20 kom. (0,24 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: whiskas; Naziv proizvoda: Pure Delight hrana za mačke, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,53 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,34 kg (8,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci Specijal, 10 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,23 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €10 kom. (0,23 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: whiskas; Naziv proizvoda: Mokra hrana za mačiće Junior, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,53 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,34 kg (8,53 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Japan Blossom, 59 pranja, 1,239 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,239 l (3,19 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,239 l (3,19 € za 1 l)Cijena na 29.05.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - banana i mliječna čokolada, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SKIN1004; Naziv proizvoda: Madagaskar Centella ulje za čišćenje lica, 200 ml; Cijena: 22,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (114,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu22,90 €0,2 l (114,50 € za 1 l)Cijena na 27.05.2025.: 22,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: VIR; Naziv proizvoda: higijenski ulošci Vir 80, 10 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,25 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €10 kom. (0,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sheba; Naziv proizvoda: Selection potpuna hrana za odrasle mačke – 4 vrste mesa u umaku, 4 x 85 g, 340 g; Pravna klasifikacija: hrana za životinje; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,34 kg (8,68 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,34 kg (8,68 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




