DARvitalisČaj šumsko voće, 50 g
3,45 €
0,05 kg (69,00 € za 1 kg)Cijena na 07.06.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- idealno za trenutke opuštanja i uživanja
- osvježavajuća punoća uz blagu voćnu kiselost
- miris i okus šumskog voća u svakoj šalici
Voćni čaj Šumsko voće donosi bogatstvo okusa u svaku šalicu. Spoj hibiskusa, jabuke, šipka, jarebike i crne bazge pruža osvježavajuću punoću i blagu voćnu kiselost, dok list borovnice dodaje nježne biljne tonove. Svaki gutljaj ovog čaja miriše na plodove šumskog voća i poziva na trenutak opuštanja uz snagu prirode. Voćni čaj Šumsko voće – za uživanje koje traje.
dm broj proizvoda: 3084756
EAN: 3858890834680
Upozorenja
Upozorenja
Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na bilo koji sastojak pripravaka.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednu čajnu žličicu staviti s 3,5 dl vode i prokuhati na srednjoj vatri 3-5 minuta. Ostaviti u pokrivenoj posudi 5-10 minuta i procijediti. Zasladiti po želji.
Sastojci
Sastojci
cvijet hibiskusa, plod jabuke, plod šipka, plod jarebike, plod crne bazge, list borovnice, aroma
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25°C.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj od šumskog voća (20 vrećica × 2,5 g), 50 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (38,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,05 kg (38,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj voćni s borovnicom i brusnicom, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (48,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,04 kg (48,75 € za 1 kg)Cijena na 03.12.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: AHMAD TEA; Naziv proizvoda: Revitalise čaj – šumsko voće, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (68,75 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,04 kg (68,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Čaj alpsko bilje i voćna mješavina, 40 g; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (62,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,04 kg (62,50 € za 1 kg)Cijena na 12.09.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Voćni proljetni čaj, 20 vrećica, 40 g; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (53,75 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,04 kg (53,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,01 l (490,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,01 l (490,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vedeta; Naziv proizvoda: Baby toaletna torbica za dječake, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,90 € za 1 kom.); Ekskluzivno u dm-u Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €1 kom. (11,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lenor; Naziv proizvoda: Perfume Therapy omekšivač za rublje – Cherry Blossom & Sage, 59 pranja, 1,239 l; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 1,239 l (3,19 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €1,239 l (3,19 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Coccolino; Naziv proizvoda: Mirisne vrećice za ormar i ladice Profumo di Primavera, 3 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,32 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €3 kom. (1,32 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




