DARvitalisEko čaj korijen maslačka, 50 g
3,45 €
0,05 kg (69,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za održavanje normalne funkcije jetre i želuca
- korijen maslačka sadrži inulin
- blagotvorno djeluje na organizam
- sastojci iz kontroliranog ekološkog uzgoja – certificirano prema Uredbi EU-a o ekološkoj proizvodnji
DARvitalis ekološki čaj Korijen maslačka je proizvod za održavanje normalne funkcije jetre i želuca. Sadrži korijen maslačka (Taraxacum officinalis radix), samonikle biljke čiji listovi i korijen imaju pozitivno djelovanje na organizam čovjeka. Korijen maslačka bere se u jesen kada sadrži veće količine inulina koji doprinosi normalnoj funkciji jetre i želuca i kao takav je cijenjen kako u tradicionalnoj, tako i u znanstvenoj literaturi. DARvitalis ekološki čaj Korijen maslačka blagotvorno djeluje na organizam i pruža jednostavno uživanje u šalici omiljenog napitka.
dm broj proizvoda: 2428686
EAN: 3858890832716
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez konzervansa, eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena za uravnoteženu prehranu. Uz uzimanje ovog proizvoda, potrebno je provoditi uravnoteženu i raznovrsnu prehranu. Uzimanje ponavljati prema potrebi. Ne preporučuje se uzimanje duže od 4 tjedna u kontinuitetu. Osobe koje uzimaju lijekove trebaju se prije uzimanja posavjetovati s liječnikom. Ne preporučuje se trudnicama i dojiljama. Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na neki od sastojaka pripravka.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: HR EKO 03
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Jednu čajnu žličicu preliti s 4 dl vode, kuhati 3 minute i ostaviti u pokrivenoj posudi 10 minuta, povremeno promiješati i procijediti. 3 puta na dan po 1 čajnu žličicu = 6 grama. 1 puna čajna žličica = 2 grama. Dnevna doza 3 žličice sadrži : 6 grama korijena maslačka.
Sastojci
Sastojci
eko korijen maslačka (Taraxacum officinalis ) 100 %
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
2-3 puta po 1 čajnu žličicu preliti sa 2 dcl kipuće vode. Poklopiti i ostaviti da odstoji do 15 minuta, procjediti, zasladiti po pot rebi.3 puta na dan po 1 čajnu žličicu = cca 3 grama 1 puna čajna žličica = cca 1 gram
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25˚C
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: MULINO BIANCO; Naziv proizvoda: Granetti integralni hrskavi kruščići, 280 g; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,28 kg (9,82 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,28 kg (9,82 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bref; Naziv proizvoda: Power Aktiv osvježivač za WC školjku Pine Forest, 150 g; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (21,67 € za 1 kg); Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina3,25 €0,15 kg (21,67 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Premium Pure toaletni papir, 3-slojni, 150 listića, 10 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,30 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €10 kom. (0,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Apimel; Naziv proizvoda: Propolis sprej s kaduljom, 20 ml; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,02 l (182,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,02 l (182,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Šampon za rast kose i revitalizaciju vlasišta-Kopriva i paprena metvica, 250 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 0,25 l (25,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €0,25 l (25,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




