babyloveKrema za sunčanje Ultra Sensitive, 30 ml
2,25 €
0,03 l (75,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za sunčanje za osjetljivu kožu
- trenutna i pouzdana UVA i UVB zaštita
- visoki zaštitni faktor 50+
- s vitaminom E i iznimno vodootporna*
- bez parfema, nanočestica i oktokrilena
babylove sensitive krema za sunčanje ZF 50+ pruža trenutnu i pouzdanu zaštitu od sunca za osjetljivu bebinu kožu. Njezina formula s UVA i UVB zaštitom te vitaminom E posebno je prilagođena potrebama nježne kože. Krema je iznimno vodootporna* i ne sadrži parfeme. Ova krema za sunčanje ne sadrži nanočestice ni UV filtre oktokrilen, oktinoksat i oksibenzon. Idealna je za zaštitu osjetljive kože od opeklina od sunca.
*Neovisni institut za ispitivanje potvrđuje: nakon 80 minuta boravka u vodi i dalje postoji najmanje 50 % deklariranog zaštitnog faktora.
dm broj proizvoda: 1451351
EAN: 4067796258042
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
Sastojci
Sastojci
AQUA, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TRIBUTYL CITRATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA CERA, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYACETOPHENONE, ORYZA SATIVA BRAN CERA, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, POTASSIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, SUCCINOGLYCAN, SODIUM GLUCONATE, GALACTOARABINAN, CELLULOSE GUM, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID, TOCOPHEROL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Obilno nanijeti na kožu prije sunčanja. Manja količina od preporučene značajno umanjuje razinu zaštite. Proizvod često nanositi radiproduženja zaštite, osobito u slučaju znojenja, nakon kupanja i brisanja kože. Izbjegavati podnevno sunce. Bebe i malu djecu ne izlagati izravnoj sunčevoj svjetlosti. Upotrebljavati sredstva s visokim zaštitnim faktorom, kao i zaštitnu odjeću. Ni sredstva s visokim zaštitnim faktorom ne pružaju potpunu zaštitu od UV zračenja. Bez obzira na upotrebu sredstva za zaštitu od sunca ne boraviti predugo na suncu. Svaka sunčeva opeklina trajno oštećuje kožu i trebala bi se izbjeći. Pretjerano sunčanje predstavlja ozbiljan zdravstveni rizik. Spriječiti dodir s očima. nanositi samo na neoštećenu kožu. Ostaviti da se u potpunosti upije, naročito prije boravka u vodi. Paziti da ne dođe u dodir s odjećom, tkaninama i drugim površinama. Nastanak trajnih mrlja ili promjena mogućisu i nakon potpunog upijanja sredstva.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: ultra sensitive sprej za sunčanje, SPF 50+, 150 ml; Cijena: 7,55 €; Osnovna cijena: 0,15 l (50,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,55 €0,15 l (50,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Stik za sunčanje, SPF 50+, 20 g; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 0,02 kg (207,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €0,02 kg (207,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 3,15 €; Osnovna cijena: 0,1 l (31,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,15 €0,1 l (31,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv krema za sunčanje za djecu, SPF 50, 100 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,1 l (47,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,05 l (39,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 50 ml (0,01 € za 1 ml); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €50 ml (0,01 € za 1 ml)Cijena na 02.04.2026.: 0,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Kids Med Ultra Sensitiv mlijeko za sunčanje za djecu, SPF 50+, 200 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (33,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Ulje za njegu i masažu Ultra Sensitive, 250 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,25 l (9,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski gel za ruke, 50 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (19,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,05 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Zaštitna krema protiv iritacija i crvenila – sensitive, 20 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,02 l (32,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,02 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Med Ultra Sensitiv gel-krema za sunčanje, SPF 50+, 30 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,03 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,03 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijske maramice, 10 kom.; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €10 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 50 ml (0,01 € za 1 ml); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €50 ml (0,01 € za 1 ml)Cijena na 02.04.2026.: 0,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice Sensitive, 15 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 15 kom. (5,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 3 dodatne veličine0,75 €15 kom. (5,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: babylove; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s 99 % vode, 20 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (4,75 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €20 kom. (4,75 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od babylove



