DARvitalisEko zeleni čaj, 40 g
3,45 €
0,04 kg (86,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- od ekološkog čaja Senche
- Sencha sadrži mnoge vitamine i minerale
- blagotvorno djeluje na organizam
- sastojci iz kontroliranog ekološkog uzgoja – certificirano prema Uredbi EU-a o ekološkoj proizvodnji
DARvitalis Eko Zeleni čaj ekološki je proizvod i sadrži 100 % zelenog čaja (Thea sinensis). U proizvodnji zelenog čaja ne dolazi do fermentacije listova kao kod crnog čaja. DARvitalis zeleni čaj proizvod je od ekološkog čaja Senche, jednog od najpopularnijih zelenih čajeva u Japanu koji sadrži mnoge vitamine i minerale i ima pozitivne učinke na zdravlje organizma. Blagotvorno djeluje na organizam i pruža jednostavno uživanje u šalici omiljenog napitka.
dm broj proizvoda: 2409646
EAN: 3858890830576
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez konzervansa, eko
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Proizvod ne uzimati u slučaju preosjetljivosti na sastojak pripravka.
Sastojci
Sastojci
eko zeleni čaj ( Thea sinensis ) 100 %
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Priprema
Priprema
Jednu čajnu žličicu preliti s dva dL vrele vode, ostaviti u pokrivenoj posudi 3 minute i procijediti.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom i tamnom mjestu u zatvorenoj ambalaži na temperaturi do 25 °C. Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
DARVITALIS d.o.o.
Palagruška 16, 10000 Zagreb, Hrvatska
darvitalis@darvitalis.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Zeleni čaj Sencha, 50 filter-vrećica, 75 g; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,075 kg (33,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,075 kg (33,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Profissimo; Naziv proizvoda: Silikonski zatvarači, 5 kom.; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,37 € za 1 kom.); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:1,85 € |
Prethodna cijena:2,65 €5 kom. (0,37 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,64 €Dostupno za isporuku - Marka: Hrvatski kišobran; Naziv proizvoda: Sklopivi kišobran, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 3,97 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,97 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,97 €1 kom. (3,97 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Dostupno za isporuku
- Marka: WILKINSON SWORD; Naziv proizvoda: Duplo Beauty jednokratni brijači, 5 kom.; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 5 kom. (0,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €5 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mixa; Naziv proizvoda: Optimal Tolerance dvofazno sredstvo za skidanje šminke, 125 ml; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,125 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,125 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




