Umaci i začini
77 proizvoda
Sortirati po:
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Ekstra djevičansko maslinovo ulje, 750 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 0,75 l (13,27 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

9,95 €
0,75 l (13,27 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,50 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Ekstra djevičansko maslinovo ulje, 0,5 l; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

8,25 €
0,5 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €
Dostupno za isporuku
Marka: VEGETA; Naziv proizvoda: BIO mješavina začina s povrćem, 120 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,12 kg (22,08 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
2,65 €
0,12 kg (22,08 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Rajčica sjeckana i oguljena u vlastitom soku – Natur, 240 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,24 kg (3,96 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

0,95 €
0,24 kg (3,96 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Umak od rajčice ricotta/pecorino, 325 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,325 l (9,08 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,95 €
0,325 l (9,08 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
Dostupno za isporuku
Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Pesto basilico s bosiljkom i pinjolima, 120 g; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,12 kg (24,58 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu

2,95 €
0,12 kg (24,58 € za 1 kg)Cijena na 11.09.2025.: 2,95 €
Dostupno za isporuku