JessaZagrijavajući roll-on za trbuh i leđa tijekom ciklusa, 10 ml
3,95 €
0,01 l (395,00 € za 1 l)Cijena na 01.08.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- lagana formula s uljem muškatne kadulje, kamilice i konopljike
- njeguje i blago grije donji dio trbuha
- s nježnim učinkom grijanja
- pruža osjećaj ugode za vrijeme ciklusa
Jessa zagrijavajući roll-on s njegujućom formulom može pridonijeti većoj ugodi tijekom menstrualnog ciklusa. Njegujuća receptura sadrži vrijedna biljna ulja poput muškatne kadulje, kamilice i ulja konopljike. Kroz nježno razvijanje topline, može podržati osjećaj opuštenosti i ugode. Zbog svog praktičnog pakiranja, Jessa roll-on idealan je za upotrebu izvan kuće kako bi se ublažio osjećaj nelagode. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3086193
EAN: 4070765020205
Upozorenja
Upozorenja
Koristiti samo na zdravoj koži. Spriječiti dodir sa sluznicom i očima. Ne koristiti kod alergije na glavočike (primjerice kamilica). Zagrijavajući efekt se pojačava znojenjem ili pokrivanjem.
Sastojci
Sastojci
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, OENOTHERA BIENNIS OIL, SALVIA SCLAREA OIL, CHAMOMILLA RECUTITA OIL, VITEX AGNUS CASTUS OIL, VANILLYL BUTYL ETHER, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, PARFUM, CAMPHOR, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TERPINEOL, BETA-CARYOPHYLLENE, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, PINENE, LINALYL ACETATE, LINALOOL, LIMONENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti. Nježno, kružnim pokretima i u tankom sloju nanijeti na donji dio trbuha i, po potrebi, križa. Učinak i intenzitet grijanja mogu individualno varirati. Najčešće se za 10-15 minuta razvije lagana toplina na tretiranom području.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati izvan dohvata djece.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Sensitiv krema za intimnu njegu, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: menstrualne perive gaćice s čipkom, veličina L – crna, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Active Shape dnevni ulošci – normal, mirisni, 50 kom.; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 50 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €50 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Classic ulošci – dugi, 14 kom.; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 14 kom. (0,06 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €14 kom. (0,06 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Ulošci s krilcima Ultra Dry Comfort, noćni, 10 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,10 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €10 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 23.04.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: nature menstrualne perive gaćice s čipkom, veličina M – crna, 1 kom.; Cijena: 11,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,95 €1 kom. (11,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 11,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Tamponi s aplikatorom – mini, 16 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,14 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €16 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Dnevni ulošci – ekstra dugi, sa zaštitnom folijom, 30 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €30 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Active Shape Ultra ulošci - dugi, 12 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,10 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,20 €12 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Menstrualni flasteri, 2 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 20 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,35 €20 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Mivolis; Naziv proizvoda: Roll-on protiv glavobolje, 15 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,015 l (196,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,015 l (196,67 € za 1 l)Cijena na 11.02.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci Skin Comfort – normal, 16 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,08 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,20 €16 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 10 kom.; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina0,80 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Ulošci, 16 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 16 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,20 €16 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Sensitiv krema za intimnu njegu, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Noćni ulošci Active Shape – ekstra dugi, 10 kom.; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,12 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine1,20 €10 kom. (0,12 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Jessa



