JessaLosion za intimnu higijenu Sensitiv – aloe vera i mliječna kiselina, 300 ml
2,10 €
0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- losion za intimno pranje za osjetljivu kožu
- podržava ravnotežu prirodnog pH područja
- s aloe verom i mliječnom kiselinom
- bez mirisa
Jessa Sensitiv losion za intimnu njegu posebno je razvijen za potrebe vanjskog intimnog područja. Njegova nježna formulacija sadrži aloe veru i mliječnu kiselinu te može pomoći u održavanju ravnoteže prirodnog pH područja. Budući da je losion za pranje bez mirisa, pogodan je za svakodnevno i posebno nježno čišćenje. Jessa Sensitiv losion za intimnu njegu osigurava ugodan i njegovan osjećaj na koži svaki dan.
dm broj proizvoda: 1395756
EAN: 4067796315332
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa, pH neutralno, osjetljiva njega
Sastojci
Sastojci
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LACTIC ACID, SODIUM BENZOATE, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE CITRATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prikladno za svakodnevnu uporabu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu higijenu – kamilica i mliječna kiselina, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Sensitiv krema za intimnu njegu, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: intima losion za intimno pranje dragocjena ulja, 200 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,2 l (22,25 € za 1 l)Cijena na 30.08.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu higijenu – kamilica i mliječna kiselina, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 20 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,35 €20 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Sensitiv krema za intimnu njegu, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Classic dnevni ulošci sa zaštitnom folijom, 55 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 55 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €55 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Dnevni ulošci nature – normal, 40 kom.; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 40 kom. (0,04 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €40 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 14.06.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Jessa



