NIVEALosion za njegu intimnog područja, 250 ml
4,55 €
0,25 l (18,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za njegu posebno osjetljive kože intimnog područja
- s ekstraktom kamilice
- bez alkalnih sapuna i boja
- za svakodnevnu upotrebu
NIVEA Intimo Sensitive umirujući losion za svakodnevnu njegu intimnog područja. NIVEA Intimo Sensitive losion sadrži ekstrakt kamilice, pantenol i mliječnu kiselinu koja se i prirodno nalazi na intimnom području. Održava ravnotežu pH vrijednosti i sprječava iritaciju kože. Formula je bez alkalnih sapuna i boja , ginekološki, dermatološki i klinički ispitana, s pH vrijednošću 4,6 .
dm broj proizvoda: 2075375
EAN: 9005800397993
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- osjetljiva koža
Sastojci
Sastojci
AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, LACTIC ACID, BISABOLOL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, PANTHENOL, GLYCINE SOJA OIL, GLYCERIN, TOCOPHEROL, SODIUM CHLORIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PANTOLACTONE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite nekoliko kapi losiona na vlažnu kožu. Samo za vanjsku upotrebu.Isperite.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu higijenu – kamilica i mliječna kiselina, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Tekući sapun za intimnu njegu – Extra Sensitive, 200 MM; Cijena: 4,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (23,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,75 €0,2 l (23,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: intima losion za intimno pranje dragocjena ulja, 200 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,2 l (22,25 € za 1 l)Cijena na 30.08.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Losion za intimnu higijenu Sensitiv – aloe vera i mliječna kiselina, 300 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,3 l (7,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Sensitiv krema za intimnu njegu, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnati ručnici, 3-slojni, 100 listića, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, više vrsta, 160 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,59 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €160 kom. (0,59 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Maramice za intimnu njegu s ekstraktom kamilice i mliječnom kiselinom, 20 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,07 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina1,35 €20 kom. (0,07 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir Premium, 4-slojni, 10 x 200 listića, 10 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,50 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €10 kom. (0,50 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 110 kom.; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 110 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €110 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Vlažni toaletni papir Deluxe, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 80 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €80 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 22.08.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: goodnight higijenski ulošci s krilcima maxi+ goodnight, 20 kom.; Cijena: 2,85 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,14 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,85 €20 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: always; Naziv proizvoda: dailies Singles to go fresh scent dnevni ulošci normal, 20 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,10 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €20 kom. (0,10 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,79 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



