Savršeno našminkane usne kao ključni podtrend
Kako postići besprijekorno našminkane usne s kojih se neće razmazivati tekstura čak niti nakon ispijanja kave ili vrućeg poljupca i za kojima će se baš svi okretati?

dm-drogerie markt
Vrijeme čitanja 5 min.
•
02.02.2024.

Jedno vrijeme je vladao trend nemarno našminkanih usnica u stilu nonšalantnih Francuskinja koje su furale đir: „Stavila sam ruž bez gledanja u zrcalo“ ili „Popravljala sam sjajilo dok sam na semaforu čekala da se upali zeleno svjetlo bacajući tek kratak pogled u retrovizor“. Visažisti su tako savjetovali da se tekstura nanosi neravnomjerno i da se ne treba paziti na to da bude precizno nanesena, već su bile dopuštene sitne nepravilnosti. Poželjno je bilo da šminka na usnama izgleda kao nakon što smo popili čašu-dvije crnog vina nakon čega nam se ruž lagano razmazao i izblijedio. Mnoge trendseterice su, kako bi postigle taj efekt, nanosile ruž na usne i potom ga lagano djelomično brisale papirnatom maramicom.
Ali ove sezone visažisti imaju sasvim drugu poruku. Mnogim modnim pistama prodefilirali su modeli s pomno našminkanim usnicama u stilu glamuroznih diva iz zlatnog doba Hollywooda, a i boja koja je prevladavala bila je ona koja je dominirala tom filmskom erom – žarko crvena. Čitavu priču zaokružila je i hit tekstura koja je nešto između kremaste i lakirane, baš onakva kakvu su obožavale najveće filmske dive s početka dvadesetog stoljeća.
Kako bi tekstura make up-a savršeno prianjala uz usne, prvo treba napraviti lagani piling. Često se može čuti kako se on može napraviti uz pomoć istrošene ili jako mekane četkice za zube, ali ipak je bolje posegnuti za specijaliziranim proizvodima za eksfolijaciju kože na usnicama koji su izrazito blagi. Nakon toga je nužno obilato nahraniti usne balzamom od, primjerice, meda ili s nekim drugim hranjivim sastojkom. Nakon što se proizvod dobro upije, višak se odstrani pomoću blazinice.
Poslije toga nenametljivo prepudrajte usne i potom ih snažno napućite da provjerite je li na unutarnjoj strani ostao višak proizvoda. Ukoliko jest, samo ga odstranite prstom. Nakon toga nanesite bazu. Na prepudrane usne aplicira se tapkajućim pokretima, a na čiste tako da se razmaže. Pričekajte da se dobro posuši jer se za idući korak ne bi trebala previše razlijevati.
- Marka: Melem; Naziv proizvoda: Piling za usne soft & smooth – zlatni šećer i ulja, 8 g; Cijena: 4,40 €; Osnovna cijena: 0,008 kg (550,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,40 €0,008 kg (550,00 € za 1 kg)Cijena na 03.12.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Sada je vrijeme za nanošenje vrlo važne stavke koju mnogi često preskaču, a može biti ključna za konačan izgled. Riječ je o olovci za usne koja se može aplicirati samo na rubove, ali je puno bolje iscrtati njome rubove i cijelu površinu te je još razmazati usnicama ili spužvicom. Osim postizanja intenzivnije boje i ljepše teksture, tako ćete stvoriti i još jednu bazu za postojaniji i dugotrajniji efekt. Ono što je jako važno da dok iscrtavate usne nikako ne zaboravite do kraja i precizno iscrtati vanjske kutove usana (tamo gdje se spajaju gornja i donja usna) koji izgledaju kao položena slova 'v', a isto vrijedi i za područje kod udubljenja iznad gornje usne koje također tvori oblik dva slova 'v', samo naopakog. Na području kutova usnica nikako ne prelazite prirodni rub, dok iznad usnice možete malo ako vaš prirodni luk to dopušta.
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Tekući liner za usne Super Stay Peel-Off – 005 Dawn, 4,8 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 705 Cappuccino, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Tekući liner za usne Super Stay Peel-Off – 007 Blaze, 4,8 ml; Cijena: 9,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,90 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,90 €1 kom. (9,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.07.2026.: 9,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Olovka za usne Lifter Liner – 007 Big Lift, 1,2 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 05.03.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Olovka za usne Lifter Liner – 005 On It, 1,2 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Plumping vodootporna olovka za usne – 150 Queen Vibes, 0,35 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za usne Gel Glide – 020 Drip The Drama, 1,5 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Olovka za usne Lifter Liner – 006 Line Leader, 1,2 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za usne Gel Glide – 090 Toffee Talk, 1,5 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 07.03.2026.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za usne Lip Lingerie – 09 Send Nudes, 1 ml; Cijena: 11,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,45 €1 kom. (11,45 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za usne Gel Glide – 040 Latte Lines, 1,5 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: 8h matte comfort olovka za usne – 10 The Perfect Shade, 1 kom.; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €1 kom. (1,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za usne Gel Glide – 010 Princess Charming, 1,5 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: 8h matte comfort olovka za usne – 04 Rosy Nude, 0,3 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €1 kom. (1,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ARTDECO; Naziv proizvoda: Soft Lip vodootporna olovka za usne – 131 perfect fit, 1,19 g; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €1 kom. (7,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 760 90's Nude, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Plumping vodootporna olovka za usne – 069 Mainhattan, 0,35 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Olovka za usne Lip Lingerie – 06 Up To No Good, 1 ml; Cijena: 11,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,45 €1 kom. (11,45 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 11,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Slijedi najspektakularniji dio, a to je nanošenje ruža za usne. On se može nanositi direktno klasičnim potezima ili tako da se njime tapka po koži, ali većina influencerica ipak radije koristi vrlo tanki aplikator za izrazito precizne nanose. Visažisti to rade dok su usta modela zatvorena, a zatim korekcije izvode na otvorenim usnama, ali sami sebi možete staviti ruž i obrnutim postupkom. Ako koristite aplikator, puno ćete lakše i preciznije iscrtati ranije spomenuta područja u obliku slova 'v' koja i pri ovom koraku valja dobro našminkati. Ruž nemojte razmazivati nego također lagano tapkajte usnu o usnu da se tekstura fino rasporedi. Ponovno napućite usne i provjerite je li se negdje razlila tekstura te je po potrebi odstranite. Birajte ruževe koji su kremasti i polusjajni-polumat, one s anti-aging efektom (obično su puni finih ulja pa se lijepo razmazuju i brišu okomite linije na usnama), s puderastom teksturom (brzo se suše i teško razmazuju te ostaju fiksirani na mjestu satima) ili izrazito pigmentirane (u nekim slučajevima mogu i zamijeniti olovku).
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 95 Captivated, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 35 Cheeky, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Matte Ink tekući ruž za usne – 05 Loyalist, 5 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Colour Elixir ruž za usne – 005 Simply Nude, 4 g; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Color Riche ruž za usne – 235 Nude, 4,8 g; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Laque Resistance tekući ruž za usne – 600 Le Nu Rose, 4 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 14.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Colour Elixir ruž za usne – 085 Angel Pink, 4 g; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 20 Coy, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 120 Punchy, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 50 Wicked, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Ruž za usne Blur-Real Matte – 010 Blur Me Baby, 3 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 07.03.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Ruž za usne Blur-Real Matte – 040 Muted Romance, 3 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 07.03.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Tekući ruž za usne Super Stay Teddy Tint – 55 Kneehigh, 5 ml; Cijena: 13,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,50 €1 kom. (13,50 € za 1 kom.)Cijena na 06.03.2026.: 13,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Color Riche Satin ruž za usne – 129 Montmartre, 4,8 g; Cijena: 11,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,50 €1 kom. (11,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 105 Golden, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Infallible Matte Resistance ruž za usne – 601 Worth It, 5 ml; Cijena: 15,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,90 €1 kom. (15,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Lipfinity ruž za usne – 160 Iced, 4,2 ml; Cijena: 15,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (15,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu15,50 €1 kom. (15,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 15,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Super Stay Vinyl Ink tekući ruž za usne – 145 Rogue, 4,2 ml; Cijena: 10,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (10,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,95 €1 kom. (10,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAX FACTOR; Naziv proizvoda: Colour Elixir ruž za usne – 075 Ruby Tuesday, 4 g; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Sada možete nanijeti sjajilo na nekoliko načina. Za jako intenzivan efekt nanesite ono u nijansi ruža i s lakiranom teksturom pazeći da tijekom apliciranja ne razmutite ruž. Umjesto ovakvog sjajila za usne možete rabiti i tekući ruž. Druga opcija je da nanesete prozirno sjajilo na cijelu površinu usana ili samo na sredinu donje i vrh gornje usne, a umjesto sjajila slobodno posegnite i za (obojenim) balzamima za usne i uljima, suhim uljem bez ili sa shimmerom, balzamima za njegu suhih dijelova lica i tijela kao što su vazelin ili nevenova mast... Oni koji vole eksperimente mogu isprobati i varijante s različitim vrstama tekstura, ali i bojama ruževa i sjajila.
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Serum za usne Hyaluron Tint Lip Stain – 601 Worth It, 5 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Serum za usne Hyaluron Tint Lip Stain – 635 Worth It Medium, 5 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Filler Supreme – 020 Fairytale Filter, 3,2 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lifter Gloss sjajilo za usne – 002 Ice, 5,4 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lifter Gloss sjajilo za usne – 008 Stone, 5,4 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lifter Gloss sjajilo za usne – 003 Moon, 5,4 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lifter Gloss sjajilo za usne – 006 Reef, 5,4 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: MAYBELLINE NEW YORK; Naziv proizvoda: Lifter Gloss sjajilo za usne – 004 Silk, 5,4 ml; Cijena: 8,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,90 €1 kom. (8,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match balzam za obraze i usne 4u1 – 02, 4,5 ml; Cijena: 6,80 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,80 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,80 €1 kom. (6,80 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 6,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Serum za usne Hyaluron Tint Lip Stain – 640 Tea Time, 5 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Serum za usne Hyaluron Tint Lip Stain – 490 Berry Jolie, 5 ml; Cijena: 13,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,95 €1 kom. (13,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 13,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Glass Like – 030 Talk Hibiscus To Me, 3 g; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,70 €1 kom. (4,70 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 4,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Filler Supreme – 050 Nude, Not Rude, 3,2 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Birthday Bomb sjajilo za usne – 01 Cake My Day, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Filler Supreme – 030 Miss Behave, 3,2 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,70 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €1 kom. (3,70 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: extreme shine sjajilo za usne – 01 Crystal Clear, 5 ml; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €1 kom. (2,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Juicy Bomb – 109 Bee Mine, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 17.02.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne jelly job – 05 Honey Its Jelly, 8 ml; Cijena: 9,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (9,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,95 €1 kom. (9,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Juicy Bomb sjajilo za usne – 102 Witty Watermelon, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Pretty in Tint sjajilo za usne – 030 Berry Red, 4,5 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €1 kom. (3,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
I, za finalni „touch“, prstom još dodajte mrvicu highlightera ili svjetlucavog sjenila u prahu za lagano fiksiranje i dodatno potenciranje sjaja. Osobito efektno će izgledati neobične kombinacije poput crvenog ruža i mrvice zlatnog praha na sredini donje usne (može i srebrnog za hladnije nijanse crvene). Na samom kraju možete još cijelu ovu kreaciju definirati i učvrstiti fiksatorom make up-a u spreju.
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Lumi Glotion highlighter – 903 Medium Glow, 40 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Lumi Glotion highlighter – 02 Light Glow, 40 ml; Cijena: 13,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (13,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu13,90 €1 kom. (13,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Highlighter u stiku Lumi Le Glass – 610 Glassy Pearl Eclat, 5 g; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Highlighter u stiku Lumi Le Glass – 620 Glassy Pink Ballet, 5 g; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 18.02.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: More Than Glow highlighter – 020 Supreme Rose Beam, 5,9 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Highlighter u stiku Diamond Haze Jelly – 010 Born To Sparkle, 7,5 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 07.03.2026.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Glass Like highlighter u stiku – 010 Keep It Glassy, 5,3 g; Cijena: 5,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,30 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,30 €1 kom. (5,30 € za 1 kom.)Cijena na 30.07.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: More Than Glow highlighter – 010 Ultimate Platinum Glaze, 5,9 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 1 kom. (4,20 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €1 kom. (4,20 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Paleta za lice Celebrity Skin 4u1, 16 g; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (11,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu11,90 €1 kom. (11,90 € za 1 kom.)Cijena na 19.03.2026.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Highlighter u stiku Baby Got Glow – 20 Rosy Glaze, 5,5 g; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 04.09.2025.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Wonder Match paleta za lice i oči, 14 g; Cijena: 14,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (14,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,95 €1 kom. (14,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.05.2025.: 14,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Highlighter buttermelt – 15 U Butta Werk, 5 g; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (8,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €1 kom. (8,95 € za 1 kom.)Cijena na 28.02.2026.: 9,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Glow Drops tekući highlighter s peptidima, 13,5 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,014 l (282,14 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,014 l (282,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: feel the glow highlighter – 02 Beach Glow, 4,2 g; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 1 kom. (6,65 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €1 kom. (6,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Duo Face Stix 2u1 – 020, 8 g; Cijena: 3,35 €; Osnovna cijena: 0,008 kg (418,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,35 €0,008 kg (418,75 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Highlihter u stiku Summer on the go – 10, 5 g; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,005 kg (890,00 € za 1 kg); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,005 kg (890,00 € za 1 kg)Cijena na 12.03.2026.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Kraj popisa









