RIMMEL LONDONRuž za usne Lasting Finish Satin – 360 Pumpkin Peach, 4 g
Boja
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 280 Mauve Quartz
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 360 Pumpkin Peach
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 050 Natural Crush
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 040 Kinda Cute
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 010 Rosy Honey
- Ruž za usne Lasting Finish Satin – 020 Cappuccino Light
7,90 €
1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- br. 360 – Pumpkin Peach
- visokopigmentirani ruž
- s maslacem aloe vere i uljem marakuje
- dugotrajna postojanost
Doživite dugotrajnu postojanost i bogatu boju uz Rimmel Lasting Finish Satin ruž za usne. Ovaj ruž ima kremastu teksturu koja klizi po usnama, ostavljajući ih mekanima i hidratiziranima. Veganska formula, prožeta ekstraktima kamilice i krastavca prirodnog podrijetla, osigurava ugodno nošenje tijekom cijelog dana. Intenzivna boja i satenski finiš Rimmel Lasting Finish ruža pružaju upečatljiv izgled, dok njegujući sastojci čine usne podatnima i njegovanima.
dm broj proizvoda: 3037534
EAN: 3616305133441
Značajke
Značajke
- Temeljna boja:
- crvena
- Učinak:
- dugotrajno
Sastojci
Sastojci
RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OCTYLDODECANOL, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MYRISTYL LACTATE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CASTOR OIL/IPDI COPOLYMER, SYNTHETIC WAX, MICA, MEADOWFOAM ESTOLIDE, MYRISTYL MYRISTATE, PARFUM/FRAGRANCE, DI-PPG-3 MYRISTYL ETHER ADIPATE, DIPENTAERYTHRITYL HEXA C5-9 ACID ESTERS, SILICA, SORBITAN SESQUIOLEATE, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, [MAY CONTAIN +/-: TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), RED 7 LAKE (CI 15850)]
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
COTY RIMMEL LONDON
14 Rue du Quatre Septembre, 75002 Paris, Francuska
https://coty.cotyconsumeraffairs.com/
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Velika Britanija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 040 Kinda Cute, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish Satin ruž za usne – 290 Sunset Rose, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 010 Rosy Honey, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 020 Cappuccino Light, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 050 Natural Crush, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 280 Mauve Quartz, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 705 Cappuccino, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 110 Spice, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 125 Indian Pink, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 880 Wine, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Lasting Finish olovka za usne – 505 Red Dynamite, 1,2 g; Cijena: 5,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (5,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,90 €1 kom. (5,90 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 5,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Kremasto-uljni losion za tijelo, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 020 Cappuccino Light, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER Color naturals; Naziv proizvoda: Boja za kosu 8N Nude Medium Blonde, 1 kom.; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe Jelly hidratantni gel za lice, 50 ml; Cijena: 8,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (169,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,45 €0,05 l (169,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ADAKTAR®; Naziv proizvoda: Kozmetičke kontaktne leće Amazon – zelene, 1 par, 29 g; Cijena: 26,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (26,95 € za 1 kom.); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu26,95 €1 kom. (26,95 € za 1 kom.)Cijena na 16.07.2026.: 26,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Olovka za oči Jewel Glide Effect – 010 Black Diamond, 1,5 g; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €1 kom. (3,90 € za 1 kom.)Cijena na 21.01.2026.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: SUNDANCE; Naziv proizvoda: Prozirni sprej za sunčanje, SPF 30, 200 ml; Cijena: 5,25 €; Osnovna cijena: 0,2 l (26,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,25 €0,2 l (26,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od RIMMEL LONDON



