dmBioIntegralno raženo brašno, 1 kg
1,45 €
1 kg (1,45 € za 1 kg)Cijena na 19.08.2026.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- snažan okus cjelovitog zrna
- idealno za kruh i peciva
- duža svježina
- mljevenje cijelog zrna
Za dmBio raženo brašno od cjelovitog zrna melje se cijelo zrno kako bi se sačuvali svi sastojci žitarice. Korištena raž potječe iz austrijskog Naturland uzgoja. Sa svojim snažnim okusom cjelovitog zrna, dmBio raženo brašno od cjelovitog zrna posebno je prikladno za pripremu kruha i peciva. Često se koristi u kombinaciji s pšeničnim ili pirovim brašnom, a pekarski proizvodi od raži duže ostaju svježi.
dm broj proizvoda: 3159314
EAN: 4066447796216
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- eko, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod, bez bojila, bez dodanih aroma
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Upozorenja
Upozorenja
Brašna i tijesta nisu predviđena za to da se konzumiraju sirova i potrebno ih je uvijek dobro termički obraditi. Broj lota otisnut na pakiranju.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Kontrolno tijelo za ekološku proizvodnju: DE-ÖKO-001
Sastojci
Sastojci
Točan naziv proizvoda:
Integralno raženo brašno
INTEGRALNO RAŽENO BRAŠNO*.
*iz ekološkog uzgoja.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Hranjive vrijednosti
Hranjive vrijednosti
| Prosječne hranjive vrijednosti | na 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1.362 kJ / 322 kcal |
| Masti ukupno | 1,7 g |
| od toga zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 61 g |
| od toga šećer | 0,9 g |
| Dijetetska vlakna | 13 g |
| Bjelančevine | 9,5 g |
| Sol | < 0,01 g |
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati dobro zatvoreno, na suhom i hladnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Austrija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Integralno zobeno brašno bez glutena, 500 g; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,5 kg (4,20 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,5 kg (4,20 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Ekstrakt za pečenje kiselog raženog kruha, 15 g; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 kg (33,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,015 kg (33,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
Kraj popisa
Više proizvoda od dmBio



