DAISEPiling za tijelo Cherry Glow, 1 kom.
8,95 €
0,51 l (17,55 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 8,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- nježni eksfolirajući piling za tijelo
- sočan i sladak miris trešnje
- ostavlja kožu mekom i blistavom
- prikladno za sve tipove kože
DAISE Body Scrub Cherry Glow savršen je piling za tijelo koji pruža glatku, meku i osvježenu kožu uz sočan miris trešnje. Njegova nježna eksfolirajuća formula pomaže ukloniti odumrle stanice kože, ostavljajući je zaglađenom, svježom i blistavom. DAISE Cherry Glow idealan je za korištenje pod tušem ili u kadi kao mirisan i zabavan korak u rutini njege tijela. Miris trešnje pruža sladak, vibrantan i voćni osjećaj, dok se piling savršeno uklapa uz DAISE hidratantne gelove za tuširanje. Ovaj piling za tijelo odličan je izbor za sve koji vole mirisne proizvode, glatku kožu i rutinu koja izgleda jednako dobro koliko i miriše.
dm broj proizvoda: 3145557
EAN: 4895248005377
Sastojci
Sastojci
-
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
-
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: AFRODITA; Naziv proizvoda: Šećerni piling za tijelo Cherry Blossom, 175 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,175 kg (45,14 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €0,175 kg (45,14 € za 1 kg)Cijena na 22.08.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER; Naziv proizvoda: Hidratantna sorbet krema za lice – Vitamin C Fresh & Bright, 85 g; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,085 kg (75,88 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,085 kg (75,88 € za 1 kg)Cijena na 17.02.2026.: 6,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE



