DAISEDezodorans u spreju za tijelo Sunny, 1 kom.
5,40 €
0,12 l (45,00 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 5,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za tijelo
- s mirisom vanilije i kokosa
- pruža osjećaj svježine do 24 sata
DAISE All Body Spray & Deodorant Sunny savršen je mirisni sprej i dezodorans za tijelo kada želiš osjećaj svježine, samopouzdanja i nježan miris koji traje tijekom dana. Mirisna kombinacija kremaste vanilije, kokosa, bijelog ljiljana, kamilice, svježe aloe i zemljanog pačulija stvara topao, mekan i ugodan mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. DAISE Sunny možeš koristiti samostalno, kombinirati s drugim DAISE mirisima ili nanositi uz omiljeni body mist kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Ovaj proizvod odličan je izbor za sve koji vole praktične all body sprejeve, dezodoranse za tijelo i tople mirise vanilije i kokosa.
dm broj proizvoda: 3110828
EAN: 4895248002468
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za usne Juicy Serum – 01 Raspberry, 7,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Zewa; Naziv proizvoda: Deluxe toaletni papir, 3-slojni, 150 listića Cashmere Peach, 12 kom.; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 12 kom. (0,33 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina3,95 €12 kom. (0,33 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE



