DAISEDezodorans u spreju za tijelo Lowkey, 1 kom.
5,40 €
0,12 l (45,00 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 5,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- miris ruže i sandalovine
- traje do 24 sata
- pruža osjećaj svježine
DAISE All Body Spray & Deodorant Lowkey savršen je mirisni sprej i dezodorans za tijelo kada želiš osjećaj svježine, samopouzdanja i nježan miris koji traje tijekom dana. Mirisna kombinacija slatke ruže, crnog ribiza, jasmina, vanilije i tople sandalovine stvara mekan, cvjetno-voćni mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. DAISE Lowkey možeš koristiti samostalno, kombinirati s drugim DAISE mirisima ili nanositi uz omiljeni body mist kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Ovaj proizvod odličan je izbor za sve koji vole praktične all body sprejeve, dezodoranse za tijelo i nježne mirise ruže i sandalovine.
dm broj proizvoda: 3110829
EAN: 4895248002482
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Whole Body Deo – malina i ruža, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Ulje za usne Beary much! – 01 RaspBeary Kiss, 2,8 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,50 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,50 €1 kom. (3,50 € za 1 kom.)Cijena na 21.07.2026.: 3,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE



