DAISESunny mirisna vodica Vanilla & Coconut, 1 kom.
7,95 €
0,1 l (79,50 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 7,99 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisna vodica za žene
- miris vanilije i kokosa
- dugotrajan miris do 24 sata
- dermatološki testirano
DAISE mirisna vodica Sunny savršen je mirisni sprej za tijelo i kosu kada želiš topao, kremast i razigran miris koji traje tijekom dana. Mirisna kombinacija vanilije, kokosa, bijelog ljiljana, kamilice, svježe aloe i pačulija stvara mekan, ugodan i zavodljiv mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. Mirisnu vodicu DAISE Sunny možeš nositi samostalno ili kombinirati s drugim DAISE mirisima kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Lagana formula idealna je za svakodnevno osvježenje nakon tuširanja, prije izlaska ili kad god želiš dodatnu dozu samopouzdanja. Ovaj body mist s mirisom vanilije i kokosa odličan je izbor za sve koji vole tople, kremaste i dugotrajne mirise za tijelo i kosu.
dm broj proizvoda: 3110212
EAN: 4895248002413
Sastojci
Sastojci
-
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
-
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Sjajilo za usne Candy Bomb – 01 Cotton Candy, 10 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,40 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €1 kom. (1,40 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Birthday Bomb sjajilo za usne – 01 Cake My Day, 10 ml; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €1 kom. (1,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE