YUMIQUESprej za tijelo – Salted Nuts, 240 ml
12,95 €
0,24 l (53,96 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 12,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisni sprej za tijelo
- slatko-slani miris
- gornja nota: vanilija i slane note
- srednja nota: orašaste note i bijela čokolada
- bazna nota: kokos i tonka-grah
Inspiriran neodoljivih gurmanski, iskušenjima, YUMIQUE sprej za tijelo ostavlja slatki desertni miris na koži. Dugotrajna fragancija „Salted Nuts" otvara se slano-slatkom kompozicijom vanilije i slanih nota koje zajedno tvore neodoljiv spoj. U srcu mirisa razvijaju se orašasti tonovi u kombinaciji s bijelom čokoladom – kremasta, slatka i savršena kombinacija. Topla baza kokosa i tonka zrna daje parfemu ugodan i topao završetak.
dm broj proizvoda: 3124596
EAN: 4011700602209
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MÄURER & WIRTZ
Zweifaller Str. 120 Stolberg/Rhld. - Germany
info@m-w.de
Slični proizvodi
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Selection sensual creamy mirisna vodica za tijelo, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo Feels Like Summer, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju – vanilija i kokos, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: CATRICE; Naziv proizvoda: Plumping vodootporna olovka za usne – 170 Chocolate Lover, 0,35 g; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,60 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €1 kom. (2,60 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: trend !t up; Naziv proizvoda: Tretman za usne Power Peptide – 010 Cotton Candy, SPF 30, 11,4 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,011 l (313,64 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €0,011 l (313,64 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: RIMMEL LONDON; Naziv proizvoda: Ruž za usne Lasting Finish Satin – 360 Pumpkin Peach, 4 g; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,90 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €1 kom. (7,90 € za 1 kom.)Cijena na 10.04.2026.: 7,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od YUMIQUE