YUMIQUESprej za tijelo – Pink Popcorn, 240 ml
12,95 €
0,24 l (53,96 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 12,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- parfemski sprej za tijelo
- slatki gurmanski miris
- pruža dugotrajan mirisni doživljaj
- gornja nota: malina, karamela, maslac
- srednja nota: ružičaste kokice, vanilija
Inspiriran neodoljivih gurmanski, iskušenjima, YUMIQUE sprej za tijelo ostavlja slatki desertni miris na koži. Dugotrajna mirisna kompozicija otvara se slatkim mirisom maline, karamele i maslaca. U srcu se razvija jedinstveni spoj kokica i vanilije koji stvara razigran i sladak dojam. Baza od praline i tonka-graha daje mirisu topli završetak. Yumique Pink Pop sprej za tijelo budi osjećaje ugode i užitka te pretvara svaki trenutak u slatko iskustvo.
dm broj proizvoda: 3124370
EAN: 4011700602193
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE INGREDIENTS: ALCOHOL,WATER (AQUA),FRAGRANCE (PARFUM),GLYCERIN,VANILLIN,TRIETHYL CITRATE,DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
MÄURER & WIRTZ
Zweifaller Str. 120 Stolberg/Rhld. - Germany
info@m-w.de
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za tijelo Beautiful Dreams, 200 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,2 l (12,25 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Lattafa; Naziv proizvoda: Mirisna vodica Yara Tous, 250 ml; Cijena: 11,90 €; Osnovna cijena: 0,25 l (47,60 € za 1 l); Ekskluzivno u dm-u Logo, Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine11,90 €0,25 l (47,60 € za 1 l)Cijena na 24.06.2026.: 11,90 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: s.Oliver; Naziv proizvoda: Mirisna vodica za tijelo Feels Like Summer, 250 ml; Cijena: 8,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (35,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,95 €0,25 l (35,80 € za 1 l)Cijena na 21.03.2026.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: NYX PROFESSIONAL MAKEUP; Naziv proizvoda: Maskara za obrve Thick It. Stick It! – 08 Black, 7 ml; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (12,95 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €1 kom. (12,95 € za 1 kom.)Cijena na 03.03.2026.: 12,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od YUMIQUE