DAISEDezodorans u spreju za tijelo Happy, 1 kom.
5,40 €
0,12 l (45,00 € za 1 l)Cijena na 19.05.2026.: 5,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mirisni sprej za tijelo i dezodorans
- sa slatkim voćnim mirisom grožđa i jantara
- pruža osjećaj svježine do 24 sata
DAISE All Body Spray & Deodorant Happy savršen je mirisni sprej i dezodorans za tijelo kada želiš osjećaj svježine, samopouzdanja i razigran miris koji traje tijekom dana. Mirisna kombinacija grožđa, sočne jagode, slatkog jasmina, baršunaste vanilije i toplog ambera stvara mekan, voćni mirisni trag koji se zadržava do 24 sata. DAISE Happy možeš koristiti samostalno, kombinirati s drugim DAISE mirisima ili nanositi uz omiljeni body mist kako bi kreirala miris koji najbolje odgovara tvom raspoloženju. Ovaj proizvod odličan je izbor za sve koji vole praktične all body sprejeve, dezodoranse za tijelo i slatke mirise grožđa i ambera.
dm broj proizvoda: 3145553
EAN: 4895248002475
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Talent Show d.o.o.
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Violeta; Naziv proizvoda: Refreshing vlažne maramice Citrus, više vrsta, 18 kom.; Cijena: 0,78 €; Osnovna cijena: 18 kom. (0,04 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,78 €18 kom. (0,04 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,78 €Dostupno za isporuku
- Marka: essence; Naziv proizvoda: Balzam za usne Juicy Serum – 01 Raspberry, 7,5 ml; Cijena: 3,10 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,10 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,10 €1 kom. (3,10 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2026.: 3,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od DAISE



