organic shopPiling za tijelo Cherry & Lime, 250 ml
3,95 €
0,25 l (15,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Trenutno nije raspoloživo
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- uklanja suhe stanice kože
- ostavlja kožu glatkom i sjajnom
- kombinacija trešanja i limete
Organic Shop šećerni piling za tijelo Cherry & Lime pruža užitak fascinantne kombinacije slatkih trešanja i osvježavajuće limete. Sa svojim omekšavajućim učinkom, ovaj piling nježno uklanja suhe stanice kože, ostavljajući je glatkom i sjajnom. Ulje višnje obogaćeno antioksidansima pruža zdrav sjaj koži, dok limeta osigurava osvježavajući osjećaj. Organic Shop šećerni piling za tijelo Cherry & Lime pruža vašoj koži mekoću i blistavu njegu.
dm broj proizvoda: 2475559
EAN: 4743318144948
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez nanočestica, prirodna kozmetika
Informacije o Eko-oznakama
Informacije o Eko-oznakama
Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Registracijski broj 1
Sastojci
Sastojci
SUCROSE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCOS NUCIFERA OIL*, PARFUM, LIMONENE * – iz organske proizvodnje
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite malu količinu pilinga na mokru kožu uz laganu masažu, zatim isperite. Za najbolje rezultate koristite dva do tri puta tjedno.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Eurobio Lab OÜ
Leiva 5, 12618 Tallinn, Estonija
info@timdgroup.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Estonija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: organic shop; Naziv proizvoda: Šećerni piling za tijelo Pistachio Fudge, 250 ml; Cijena: 4,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (18,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,50 €0,25 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 25.11.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: organic shop; Naziv proizvoda: Solni piling za tijelo Mint & Cucumber, 250 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (15,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,25 l (15,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: organic shop; Naziv proizvoda: Moonlight piling za tijelo, 250 ml; Cijena: 4,10 €; Osnovna cijena: 0,25 l (16,40 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,10 €0,25 l (16,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,10 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Ultra Sensitive, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kupka u prahu have a berry good day – malina i vanilija, 60 g; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (12,50 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,06 kg (12,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač Smooth Miami, 6 kom.; Cijena: 10,90 €; Osnovna cijena: 6 kom. (1,82 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,90 €6 kom. (1,82 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 10,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od organic shop



