BaleaPiling gel za tuširanje, Sweet Peach, 200 ml
1,35 €
0,2 l (6,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- piling za tuširanje s mirisom breskve
- za baršunasto mekan osjećaj na koži
- za pročišćen izgled kože
- s piling zrncima
- s voćnim mirisom mandarine i breskve
Balea piling za tuširanje Sweet Peach pruža voćni doživljaj tuširanja i ostavlja baršunasto mekan osjećaj na koži. Njegova formula s piling zrncima nježno uklanja nečistoće i odumrle stanice kože te može doprinijeti pročišćenom izgledu kože. Osvježavajući voćni miris mandarine i breskve razmazit će osjetila i pružiti trenutke ugode pod tušem. Uživajte u glatkoj i njegovanoj koži uz Balea piling za tuširanje.
dm broj proizvoda: 3045369
EAN: 4066447492941
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- piling
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez nanočestica, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, s mirisom
Sastojci
Sastojci
AQUA · COCO-GLUCOSIDE · COCAMIDOPROPYL · BETANE · HYDRATED SILICA · GLYCERIN · XANTHAN GUM · SODIUM CHLORIDE · PARFUM · SODIUM BENZOATE · CITRIC ACID · POTASSIUM SORBATE · LIMONENE · LINALOOL · LINALYL ACETATE.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za tuširanje s perlicama vitamina E, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,3 l (5,50 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za ruke - divlja ruža i marelica, 15 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,015 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi piling-gel za pranje lica s aloe verom, 75 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,075 l (16,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu stopala Pretty Peach, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 13.03.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za tuširanje s perlicama vitamina E, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,3 l (5,50 € za 1 l)Cijena na 16.06.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za tuširanje s voćnim mirisom, 250 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,25 l (7,80 € za 1 l)Cijena na 09.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za tuširanje – I like you berry much, 200 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (9,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,2 l (9,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rukavica za piling i masažu s prstima, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1 kom. (1,65 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Spužva za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Rukavica za piling i masažu, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući sapun za ruke – kokos i breskva, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



