LA CROAŠampon za kosu Volume, 300 ml
7,95 €
0,3 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za tanku i beživotnu kosu
- za volumen i hidrataciju kose
- obogaćen uljem avokada i gotu kolom
- bez sulfata
La Croa Volume je šampon za volumen i hidrataciju tanke i beživotne kose s nježnim pjenilima, bez sulfata. Ovaj La Croa šampon obogaćen je uljem avokada i gotu kolom. Nakon upotrebe kosa postaje bujnija i sjajnija. Ne otežava kosu.
dm broj proizvoda: 2473585
EAN: 3858893471455
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez sulfata
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCO-GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, PROPANEDIOL, GLYCERIN, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, HUMULUS LUPULUS EXTRACT, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, PERSEA GRATISSIMA OIL, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, SILICONE QUATERNIUM-16, UNDECETH-11, BUTYLOCTANOL, UNDECETH-5, HYDROLYZED KERATIN, PANTHENOL, HYDROLYZED SILK, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, PARFUM, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Šampon nanesite na mokru kosu i nježno ga umasirajte, ostavite minutu, a potom temeljito isperite. Ako je potrebno, ponovite postupak.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Sredstvo za čišćenje kupaonice i kamenca - menta, 500 ml; Cijena: 5,05 €; Osnovna cijena: 0,5 l (10,10 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,05 €0,5 l (10,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: CEDEVITA; Naziv proizvoda: XXL bomboni – naranča, 60 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (30,83 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,85 €0,06 kg (30,83 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



