LA CROAMaska za kosu Hydrating, 25 ml
1,95 €
0,025 l (78,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dubinska hidratacija
- za sve tipove kose
- za suhu i dehidriranu kosu
- s uljima kokosa, argana i sezama te aloe verom i zelenim čajem
- bez silikona
La Croa Hydrating maska s najmodernijom tehnologijom, nježnih sastojaka, bez silikona. Obogaćena je uljima kokosa, argana i sezama te aloe verom i zelenim čajem. Ova maska njeguje kosu hidratizirajućim faktorima kao što su hijaluron i glicerin. La Croa Hydrating maska je idealna za sve tipove kose. Formula je prikladna i za osjetljiva vlasišta. Ne otežava kosu.
dm broj proizvoda: 2252432
EAN: 3858893471271
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- balzam
- Djelovanje:
- protiv zapetljanosti, njega, lako češljanje, za sjaj
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez silikona
- Stupanj trajnosti boje za kosu:
- privremena boja
- Tip kose:
- neposlušna
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, COCOS NUCIFERA OIL, CETRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, SESAMUM INDICUM SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BENZOIC ACID, PHOSPHOLIPIDS, SPHINGOLIPIDS, PARFUM, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, CI 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Na mokru kosu, nakon pranja, nanesite masku od korijena prema vrhovima te blago umasirajte ravnomjerno po cijeloj dužini kose , posebno po vrhovima . Ostavite na kosi 3 do 5 minute, a potom isperite mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: HADA LABO TOKYO; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Anti-ageing, 20 ml; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (177,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,02 l (177,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Orbit; Naziv proizvoda: Orbit White žvakaće gume Freshmint, 10 kom., 14 g; Cijena: 1,00 €; Osnovna cijena: 0,014 kg (71,43 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,00 €0,014 kg (71,43 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



