LA CROAMaska za kovrčavu kosu Curl, 25 ml
1,95 €
0,025 l (78,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za kovrčavu i valovitu kosu
- dubinska regeneracija i hidratacija
- kremasta tekstura
- obogaćena uljem kokosa i karite maslacem
- formula bez silikona
La Croa maska za dubinsku regeneraciju i hidrataciju kovrčave i valovite kose koja je obogaćena uljem kokosa i karite maslacem, mikrokeratinom te slobodnim aminokiselinama. La Croa Curl maska sprječava pojavu ispucalih vrhova i lomljenje vlasi. Formula je bez silikona, namijenjena i za osjetljiva vlasišta. Ne otežava kosu.
dm broj proizvoda: 2444537
EAN: 3858893471233
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA/WATER, CETEARYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) SEED OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA (MACADAMIA) NUT OIL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROLYZED KERATIN (LOW MOLECULAR), PANTHENOL, PROLINE, ISOLEUCINE, THREONINE, ALANINE, VALINE, ASPARTIC ACID, SERINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, SODIUM LACTATE, GLYCINE, SODIUM PCA, ARGININE, PCA, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BENZOIC ACID, PARFUM, HEXAMETHYLINDANOPYRAN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nakon pranja, na mokru kosu nanesite masku od korijena prema vrhovima pa je nježno umasirajte, ravnomjerno po cijeloj dužini kose, posebno po vrhovima. Ostavite da djeluje 3 do 5 minuta, a potom je isperite mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: LA CROA; Naziv proizvoda: Žele za kovrčavu i valovitu kosu Curl jelly, 150 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,185 l (42,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,185 l (42,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za kovrčavu kosu 2in1, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 04.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantni regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i ylang-ylang, 250 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,25 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



