LA CROARegenerator za kosu Curl, 200 ml
6,65 €
0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za kovrčavu i valovitu kosu
- olakšava raščešljavanje
- kremasta tekstura
- obogaćen uljem kokosa i karite maslacem
- bez silikona
La Croa Curl je regenerator za dubinsku regeneraciju i hidrataciju kovrčave i valovite kose, obogaćen uljem kokosa i karite maslacem, mikrokeratinom te slobodnim aminokiselinama. Sprječava pojavu ispucalih vrhova i lomljenje vlasi. La Croa Curl regeneratora formula je bez silikona, namijenjena i za osjetljiva vlasišta. Ne otežava kosu.
dm broj proizvoda: 2444538
EAN: 3858893471318
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, COCOS NUCIFERA OIL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, GLYCERIN, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, POLYQUATERNIUM-7, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROLYZED KERATIN, PANTHENOL, PROLINE, ISOLEUCINE, THREONINE, ALANINE, VALINE, ASPARTIC ACID, SERINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, SODIUM LACTATE, GLYCINE, SODIUM PCA, ARGININE, PCA, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BENZOIC ACID, PARFUM, HEXAMETHYLINDANOPYRAN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Na mokru kosu, nakon pranja, nanesite regenerator od korijena prema vrhovima te ga blago umasirajte 1 do 2 minute, a potom isperite
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: LA CROA; Naziv proizvoda: Žele za kovrčavu i valovitu kosu Curl jelly, 150 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,185 l (42,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,185 l (42,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Hidratantni regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i ylang-ylang, 250 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,25 l (38,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,25 l (38,00 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: cantu; Naziv proizvoda: Hydrating Cream regenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 400 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (20,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,4 l (20,88 € za 1 l)Cijena na 21.10.2025.: 8,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: LA CROA; Naziv proizvoda: Žele za kovrčavu i valovitu kosu Curl jelly, 150 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,185 l (42,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,185 l (42,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



