LA CROAŽele za kovrčavu i valovitu kosu Curl jelly, 150 ml
7,95 €
0,185 l (42,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za kovrčavu i valovitu kosu
- za definiranje i učvršćivanje kovrča
- srednje učvršćivanje
- bez silikona i sulfata
La Croa Curl jelly je žele bez silikona i sulfata služi za definiranje i učvršćivanje kovrčave i valovite kose. La Croa Curl jelly pruža srednju razinu učvršćivanja te istovremeno dodaje sjaj. Ne isušuje kosu.
dm broj proizvoda: 2446892
EAN: 3858893471578
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA, PROPANEDIOL, VP/VA COPOLYMER, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, COCOS NUCIFERA OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, BENZOPHENONE-4, DISODIUM EDTA, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, CI 17200, CI 19140
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nakon pranja, žele nanesite na sredinu i na vrhove. Osušite difuzorom ili ostavite da se osuši na zraku. Za najbolji efekt, nanesite u manjoj količini u nekoliko navrata, ovisno o dužini i gustoći kose. Predložena količina jednog nanosa je ona veličine lješnjaka. Nanesite na vlažnu, ručnikom blago osušenu kosu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Gel za definiranje kovrča – laneno sjeme i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Pjena za volumen za kovrčavu i valovitu kosu – proteini riže i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - puder i lavanda, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,5 l (5,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



