LA CROAPjena za kosu Volume Mousse 3u1, 150 ml
8,45 €
0,15 l (56,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za volumen kose
- olakšava raščešljavanje
- srednje učvrščivanje
- pogodno za sve tipove kose
- ne masti kosu
La Croa Volume Mousse je inovativna pjena koja kosi trenutačno pruža volumen, revitalizira je i zaglađuje. Pogodna je za sve tipove kose, a posebno za tanku i beživotnu kosu. La Croa Volume Mousse olakšava raščešljavanje, pruža srednje jako učvršćivanje i frizz-control učinak. Ne masti kosu.
dm broj proizvoda: 3062690
EAN: 3858893471530
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Djelovanje:
- protiv kovrčanja, lako češljanje, stiliziranje, volumen
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez sulfata
- Tip kose:
- sve vrste
- Snaga učvršćivanja:
- srednja pokrivenost
Sastojci
Sastojci
AQUA, POLYQUATERNIUM-68, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SILICONE QUATERNIUM-16, UNDECETH-11, BUTYLOCTANOL, UNDECETH-5, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PERSEA GRATISSIMA OIL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, HUMULUS LUPULUS EXTRACT, GLYCERIN, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, ARGANIA SPINOSA, KERNEL OIL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED SILK, CITRIC ACID, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, LIMONENE, LINALOOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Na opranu kosu, prethodno prosušenu ručnikom nanesite pjenu na dlanove te je ravnomjerno rasporedite od tjemena do vrhova. Kosu oblikujte sušilom za kosu pomoću četki ili češlja.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na sobnoj temperaturi
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Volume care pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 3,90 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,90 €0,15 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (9,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,15 l (9,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: Perfect Volume pjena za kosu – jačina 3, 200 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,2 l (22,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,45 €0,2 l (22,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf taft; Naziv proizvoda: True Volume Mega Strong pjena za kosu, 200 ml; Cijena: 3,70 €; Osnovna cijena: 0,2 l (18,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,70 €0,2 l (18,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: BALI CURLS; Naziv proizvoda: Pjena za volumen za kovrčavu i valovitu kosu – proteini riže i ylang-ylang, 150 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,15 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,15 l (63,33 € za 1 l)Cijena na 30.12.2025.: 9,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: LA CROA; Naziv proizvoda: Žele za kovrčavu i valovitu kosu Curl jelly, 150 ml; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 0,185 l (42,97 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,95 €0,185 l (42,97 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: KEUNE; Naziv proizvoda: Design styling sprej za zaštitu kose od topline, 140 ml; Cijena: 10,55 €; Osnovna cijena: 0,14 l (75,36 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu10,55 €0,14 l (75,36 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 10,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: mentos; Naziv proizvoda: Bomboni Clean Breath – Pepermint i Lemon Melissa, 63 g; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,063 kg (47,62 € za 1 kg); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,063 kg (47,62 € za 1 kg)Cijena na 28.07.2026.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Gillette Venus; Naziv proizvoda: Simply Venus 3 jednokratni brijači, 3 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 3 kom. (1,15 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €3 kom. (1,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



