LA CROARegenerator za kosu Hydrating, 200 ml
6,65 €
0,2 l (33,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za sve tipove kose
- za suhu i dehidriranu kosu
- kremasta tekstura
- obogaćen uljima kokosa, argana i sezama te aloe verom i zelenim čajem
- bez silikona
La Croa Hydrating regenerator s najmodernijom tehnologijom, nježnih sastojaka, bez silikona. Obogaćen uljima kokosa, argana i sezama te aloe verom i zelenim čajem. Ovaj regenerator njeguje kosu hidratizirajućim faktorima kao što su hijaluron i glicerin. Idealan je za svakodnevno korištenje, za sve tipove kose. Formula La Croa Hydrating regeneratora je prikladna i za osjetljiva vlasišta. Ne otežava kosu.
dm broj proizvoda: 2252465
EAN: 3858893471332
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA OIL, DICAPRYLYL ETHER, DECYL GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL, GLYCERIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CETEARETH-20, SODIUM HYALURONATE, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, BENZOIC ACID, PHOSPHOLIPIDS, SPHINGOLIPIDS, PARFUM, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, CI 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Na mokru kosu, nakon pranja, nanesite regenerator od korijena prema vrhovima te ga blago umasirajte 1 do 2 minute, a potom isperite
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: GARNIER FRUCTIS; Naziv proizvoda: Hydra Bomb regenerator za normalnu kosu, 200 ml; Cijena: 3,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (18,25 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,65 €0,2 l (18,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Hydra Volume, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: cantu; Naziv proizvoda: Hydrating Cream regenerator za kovrčavu i valovitu kosu, 400 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,4 l (20,88 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,4 l (20,88 € za 1 l)Cijena na 21.10.2025.: 8,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Natural Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 200 kom.; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 200 kom. (0,80 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €200 kom. (0,80 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Aquafresh; Naziv proizvoda: Pasta za zube active fresh, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



