LA CROAŠampon za kosu Molecular Protein, 300 ml
6,75 €
0,3 l (22,50 € za 1 l)Cijena na 06.06.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za dubinsku njegu i obnovu
- za sve tipove kose
- obogaćen je hidroliziranim proteinima pšenice i zobi, aminokiselinama, arganovim i ricinusovim uljem te karite maslacem
- bez sulfata
La Croa Molecular Protein šampon s nježnim pjenilima, bez sulfata, namijenjen dubinskoj njezi i obnovi kose. Obogaćen je hidroliziranim proteinima pšenice i zobi, aminokiselinama, arganovim i ricinusovim uljem te karite maslacem. Formula La Croa Molecular Protein šampona njeguje kosu, pomaže joj vratiti mekoću i zaglađenost te je prikladna i za osjetljivo vlasište. Idealan je za sve tipove kose. Ne sadrži silikone.
dm broj proizvoda: 3084744
EAN: 3858893471479
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Djelovanje:
- njega, za sjaj, zaglađivanje
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez silikona, bez sulfata
- Tip kose:
- sve vrste
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROLYZED OAT PROTEIN, POLYQUATERNIUM-22, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, PIROCTONE OLAMINE, GLYCOL STEARATE, SODIUM CHLORIDE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SEA SALT, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, CARAMEL, ASPARTIC ACID, PCA, GLYCINE, ALANINE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SERINE, VALINE, ISOLEUCINE, PROLINE, THREONINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, ACRYLATES COPOLYMER, GLYCOL DISTEARATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, PARFUM, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, CI 19140, CI 17200
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Šampon nanesite na mokru kosu i nježno ga umasirajte, ostavite minutu, a potom temeljito isperite. Ako je potrebno, ponovite postupak.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na sobnoj temperaturi. Samo za vanjsku upotrebu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Šampon za kosu Molecular Care, 250 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,25 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Izbjeljivač White & Shine, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - pamuk i bijeli mošus, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: SENSODYNE; Naziv proizvoda: Pasta za zube Clinical Repair Active Clean, 75 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (92,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,075 l (92,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: pero; Naziv proizvoda: Višenamjensko sredstvo za čišćenje - ružmarin i kadulja, 500 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (7,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,5 l (7,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,05 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



