No Planet BTvrdi šampon za kosu HydraShine – ulje kave i listovi masline, 75 g
3,97 €
0,075 kg (52,93 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,97 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za normalnu do suhu kosu
- za hidrataciju i sja
- daje kosi svilenkast izgled
- bez silikona
No Planet B tvrdi šampon za normalnu kosu pruža kosi potrebnu hidrataciju i daje joj prekrasan sjaj. Njegova formula s vrijednim sastojcima kosi daje svilenkast osjećaj, bez otežavanja. No Planet B kruti šampon za kosu idealan je za svakodnevnu njegu normalne i suhe kose, ostavljajući je mekom i njegovanom. Jednostavan je za upotrebu i odličan izbor za njegu kose.
dm broj proizvoda: 1412411
EAN: 4066447989090
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- njega, hidratantno, za sjaj
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, bez silikona, bez amonijaka
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
Sastojci
Sastojci
SODIUM COCO-SULFATE, SODIUM CHLORIDE, ORYZA SATIVA STARCH, CITRIC ACID, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, PARFUM, COFFEA ARABICA SEED OIL, CITRUS LIMON PEEL POWDER, BETAINE, CITRUS AURANTIFOLIA PEEL POWDER, OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, SCLEROTIUM GUM, GLYCERYL OLIVATE, HYDROGENATED RAPESEED ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, TETRAMETHYLACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, AQUA.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirajte šampon u vlažnu kosu, kratko ostavite da djeluje, zatim isperite.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Italija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon - ulje eko ružmarina i morska sol, 60 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (65,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,06 kg (65,83 € za 1 kg)Cijena na 04.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Biljni šampon za normalnu i masnu kosu, 200 ml; Cijena: 2,00 €; Osnovna cijena: 0,2 l (10,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,00 €0,2 l (10,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: schauma; Naziv proizvoda: Herbs šampon za kosu, 750 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,75 l (7,33 € za 1 l); Dostupno samo online Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine5,50 €0,75 l (7,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Oil Repair Intensiv šampon za kosu, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Posudica za sapun, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,55 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €1 kom. (2,55 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Tvrdi šampon - ulje eko ružmarina i morska sol, 60 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (65,83 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,06 kg (65,83 € za 1 kg)Cijena na 04.04.2026.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Reciklirane papirnate maramice, 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir reciklirani, 3-slojni, 8 x 220 listića, 8 kom.; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,34 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €8 kom. (0,34 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Koncentrat za pripremu zobenog napitka, 0,5 l; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,5 l (2,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od No Planet B



