LA CROAŠampon za kosu Balance, 300 ml
5,95 €
0,3 l (19,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za masnu kosu i vlasište
- obogaćen ekstraktom koprive, eteričnim uljem ružmarina i naranče, ekstraktom hmelja, pantenolom i keratinom
- ne sadrži silikone
La Croa Balance šampon za masnu kosu i vlasište, obogaćen ekstraktom koprive, eteričnim uljem ružmarina i naranče, ekstraktom hmelja, pantenolom i keratinom. Redovito korištenje šampona pomaže regulirati izlučivanje sebuma, što omogućuje rjeđe pranje kose. Kosi se vraćaju volumen, sjaj i lepršavost. La Croa Balance šampon ne sadrži silikone.
dm broj proizvoda: 2252627
EAN: 3858893471417
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARATE, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM CHLORIDE, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT, GLYCERYL OLEATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, CITRIC ACID, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) PEEL OIL, PANTHENOL, HUMULUS LUPULUS (HOPS) EXTRACT, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, CI 47005, CI 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Šampon nanesite na mokru kosu te ga nježno umasirajte sve dok se ne pojavi bogata pjena, potom isperite. Ako je potrebno, ponovite postupak.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon protiv mašćenja kose; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,2 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Šampon za dubinsko čišćenje kose scalp balance, 200 ml; Cijena: 8,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (42,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,50 €0,2 l (42,50 € za 1 l)Cijena na 20.01.2026.: 8,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Šampon za rast kose i revitalizaciju vlasišta-Kopriva i paprena metvica, 250 ml; Cijena: 6,30 €; Osnovna cijena: 0,25 l (25,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,30 €0,25 l (25,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ANGELICA; Naziv proizvoda: Supreme Care gel za tuširanje - pamuk i bijeli mošus, 500 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,90 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Izbjeljivač White & Shine, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Nagrizajuće, Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: Higijenski ulošci s krilcima Deo Total Protection – ultra, 20 kom.; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,13 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €20 kom. (0,13 € za 1 kom.)Cijena na 24.10.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



