LA CROASerum za kosu Stimulating, 30 ml
6,75 €
0,03 l (225,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za njegu kose sklone ispadanju
- za rutinu njege usmjerenu na rast kose
- za muškarce i žene, za sve tipove kose
- poboljšava cirkulaciju vlasišta
- obogaćen biotinom, kofeinom, uljem bučinih sjemenki, uljem ružmarina
La Croa Stimulating serum za njegu kose i vlasišta u rutini njege usmjerenoj na rast kose, bez silikona. Formula je obogaćena biotinom, kofeinom, uljem bučinih sjemenki, uljem ružmarina, ekstraktima kurkume, mente, koprive, kamfora i čili paprike, pantenolom i keratinom. La Croa Stimulating serum prikladan je za muškarce i žene te za sve tipove kose.
dm broj proizvoda: 2419948
EAN: 3858893471516
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez amonijaka, bez mirisa, bez silikona, bez sulfata
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, CURCUMA LONGA ROOT EXTRACT, MENTHA PIPERITA LEAF EXTRACT, CAFFEINE, BIOTIN, CUCURBITA PEPO SEED OIL, POLYSORBATE 20, CAPSICUM ANNUUM FRUIT EXTRACT, URTICA DIOICA LEAF EXTRACT, SALICYLIC ACID, MENTHOL, CAMPHOR, LAWSONIA INERMIS LEAF EXTRACT, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, HUMULUS LUPULUS EXTRACT, ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, HYDROLYZED KERATIN, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALYL ACETATE, CITRUS LIMON PEEL OIL, PINENE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
NAČIN UPORABE: PROTRESITE PRIJE UPORABE Nakon što ste oprali i ručnikom posušili kosu, na tjeme nanesite 2 do 3 doze seruma. Dobro ga umasirajte prstima u vlasište, 2 do 3 minute, kako bi se aktivne tvari što bolje resorbirale. Preporučuje se koristiti šampon iz iste linije. Nemojte ispirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
LA-CHRIS d.o.o.
Aleja tišine 2, 10040 Zagreb, Hrvatska
info@lacroa.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Hrvatska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Schwarzkopf GLISS; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za kosu scalp balance, 100 ml; Cijena: 9,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (95,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,50 €0,1 l (95,00 € za 1 l)Cijena na 27.01.2026.: 9,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: KRON; Naziv proizvoda: Losion za poboljšanu cirkulaciju vlasišta i rast kose, 200 ml; Cijena: 38,80 €; Osnovna cijena: 0,2 l (194,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu38,80 €0,2 l (194,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 38,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: PANTENE PRO-V; Naziv proizvoda: Maska za kosu Active Nutri-Plex Hydration Recharge Keratin Protect, 300 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (16,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,3 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od LA CROA



