Oral-BPasta za zube Pro-Expert Sensitive Calm Sensation, 150 ml
6,45 €
0,15 l (43,00 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 6,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- 24-satna profesionalna zaštita zubi
- s kositrenim fluoridom
- stvara zaštitni sloj koji pomaže smanjiti rast bakterijskih naslaga
- okus paprene metvice i eukaliptusa
Zubna pasta Oral-B Pro-Expert Sensitive Calm Sensation pruža 24-satnu zaštitu pri upotrebi dvaput dnevno. Antibakterijska tehnologija s kositrenim fluoridom stvara zaštitni sloj koji pomaže smanjiti rast bakterijskih naslaga čak i između pranja zubi. Pasta za zube Oral-B Pro-Expert Sensitive Calm Sensation štiti u 8 područja: karijes, zubne naslage, zubni kamenac, dah, desni, osjetljivost, površinske mrlje i caklina. Prepoznatljiv spoj paprene metvice i eukaliptusa ostavlja okus svježine u ustima.
dm broj proizvoda: 3131445
EAN: 8006530444224
Sastojci
Sastojci
AQUA, SORBITOL, HYDRATED SILICA, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM GLUCONATE, CARRAGEENAN, AROMA, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, ZINC CITRATE, STANNOUS FLUORIDE, SODIUM HYDROXIDE, STANNOUS CHLORIDE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLUORIDE, SUCRALOSE, GLYCERIN, CITRIC ACID, CI 42090, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, MENTHOL, LIMONENE, ANETHOLE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Procter & Gamble
Procter & Gamble, 65823 Schwalbach/Ts., Njemačka
www.pg.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Oral-B Advanced Sensitivity Protection Calm Sensation, 75 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (52,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,075 l (52,67 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 5,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Professional Sensitivity & Gum Calm, 75 ml; Cijena: 4,65 €; Osnovna cijena: 0,075 l (62,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,65 €0,075 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 4,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Advanced Enamel Strenghtening Clean Mint, 2 x 75 ml, 150 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (46,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,15 l (46,33 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 8,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Advanced Enamel Strenghtening Clean Mint, 75 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (52,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,075 l (52,67 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 5,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Signal; Naziv proizvoda: Cavity Protection pasta za zube, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: Total Active Prevention pasta za zube - Gum Care & Sensitivity, 75 ml; Cijena: 4,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (55,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,15 €0,075 l (55,33 € za 1 l)Cijena na 24.06.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Pasta za zube Advanced Enamel Strenghtening Clean Mint, 2 x 75 ml, 150 ml; Cijena: 6,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (46,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,95 €0,15 l (46,33 € za 1 l)Cijena na 11.04.2026.: 8,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir Premium, 4-slojni, 20 kom.; Cijena: 9,55 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,48 € za 1 kom.); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu9,55 €20 kom. (0,48 € za 1 kom.)Cijena na 24.07.2026.: 9,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Domestos; Naziv proizvoda: Extended Power univerzalno sredstvo za izbjeljivanje Citrus Fresh, 750 ml; Cijena: 2,55 €; Osnovna cijena: 0,75 l (3,40 € za 1 l); Upozorenje na opasnost: Štetno po zdravlje , Upozorenje na opasnost: Opasno za okoliš; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,55 €0,75 l (3,40 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Vlažni toaletni papir s aloe verom, 70 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 70 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €70 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: CURAPROX; Naziv proizvoda: ultra soft 5460 četkica za zube, više vrsta, 3 kom.; Cijena: 12,95 €; Osnovna cijena: 3 kom. (4,32 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu12,95 €3 kom. (4,32 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 12,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Old Spice; Naziv proizvoda: Whitewater deo stick duopakiranje 2x50 ml, 100 ml; Cijena: 7,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (75,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: freshness & protection higijenski ulošci s krilcima – ultra, 20 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,11 € za 1 kom.); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine2,25 €20 kom. (0,11 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Libresse; Naziv proizvoda: dailies style dnevni ulošci – multistyle, 30 kom.; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 30 kom. (0,08 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €30 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Bref; Naziv proizvoda: Power Aktiv osvježivač za WC školjku – Flower, 4 x 50 g, 4 kom.; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (31,00 € za 1 kg); Dostupno samo online Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine6,20 €0,2 kg (31,00 € za 1 kg)Cijena na 24.10.2025.: 6,20 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
Kraj popisa
Više proizvoda od Oral-B



