BOOM BOXZobeni napitak s kokosom + zobena kaša, 1 kom.

  • Eko

  • veganski proizvod

2,95 €
1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem

Kraj popisa

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • set sadrži: zobeni napitak s kokosom i zobenu kašu s malinama i vanilijom
  • kremasta tekstura i lagani tropski okus
  • 100 % biljni sastojci
  • bez dodanog šećera i bez laktoze
  • razvijeno u suradnji s nutricionistima
BOOM BOX EKO zobeni napitak s kokosom donosi osvježavajući tropski okus u kremastoj teksturi. Ovaj napitak na biljnoj bazi ne sadrži laktozu i napravljen je bez dodanog šećera*. Razvijen u suradnji s nutricionistima, idealan je kao dio uravnotežene prehrane. Uživajte u njemu samostalno, u kavi ili kao dodatak omiljenim žitaricama. Uz BOOM BOX EKO zobeni napitak s kokosom dolazi i gratis zobena kaša s malinama i vanilijom za potpun i praktičan obrok.
dm broj proizvoda: 2197020
EAN: 3856027804148

Značajke

Svojstva proizvoda:
eko, veganski proizvod

Informacije o Eko-oznakama

Ovaj proizvod nosi Eko-oznaku. Ovom informacijom želimo osigurati transparentnost u vezi s odgovarajućim svojstvima(a) proizvoda.

Upute za uporabu

Protresite prije upotrebe.

Sastojci

NAPITAK KOKOS 1 l: voda, ZOB* (11 %), kokosova krema* (2 %), suncokretovo ulje*, stabilizator (guar guma, gelan guma), morska sol KAŠA MALINA VANILIJA 60 g: ZOBENE pahuljice 78 %, sladilo (maltitol), kukuruzni škrob, datulje u prahu, oligofruktoza, zgušnjivač (pektin), sušena malina 0,8 %, regulator kiselosti (limunska kiselina), sol, prirodne arome Obratite pozornost na napomene o alergenima. Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.

Alergeni

Sadrži: zob i proizvodi od zobi

Hranjive vrijednosti

Prosječne hranjive vrijednostina 100 ml
Energetska vrijednost249 kJ / 60 kcal
Masti ukupno3,1 g
od toga zasićene masne kiseline1,2 g
Ugljikohidrati6,8 g
od toga šećer4,4 g
Bjelančevine0,7 g
Sol0,08 g

Upute za pohranu

Čuvati na suhom i hladnom mjestu. Otvoreni proizvod čuvajte u hladnjaku i upotrijebite u roku od 3 dana. Ne zamrzavati proizvod.

Proizvođač/Uvoznik

Atlantic Trade d.o.o. Miramarska cesta 23, 10 000 Zagreb, Hrvatska product@boombox.eu

Zemlja podrijetla

EU, Italija

Slični proizvodi

  1. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi s bademom, 1 l; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 l (2,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi s bademom BOOM BOX
    2,95 €
    1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša - kokos i čokolada, 60 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (19,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša - kokos i čokolada BOOM BOX
    1,15 €
    0,06 kg (19,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobeni keksi - kokos, 200 g; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 0,2 kg (17,50 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobeni keksi - kokos BOOM BOX
    3,50 €
    0,2 kg (17,50 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobeni keksi - kokos, 50 g; Cijena: 1,20 €; Osnovna cijena: 0,05 kg (24,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobeni keksi - kokos BOOM BOX
    1,20 €
    0,05 kg (24,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi i badema, 500 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi i badema BOOM BOX
    1,85 €
    0,5 l (3,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi – Oat Barista, 1 l; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 l (2,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi – Oat Barista BOOM BOX
    2,95 €
    1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša - malina i vanilija, 60 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (19,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša - malina i vanilija BOOM BOX
    1,15 €
    0,06 kg (19,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša - šumsko voće i badem, 300 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (13,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša - šumsko voće i badem BOOM BOX
    3,95 €
    0,3 kg (13,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša s okusom tamne čokolade, 300 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (13,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša s okusom tamne čokolade BOOM BOX
    3,95 €
    0,3 kg (13,17 € za 1 kg)Cijena na 07.03.2026.: 3,95 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša – čokolada, 60 g; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,06 kg (19,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša – čokolada BOOM BOX
    1,15 €
    0,06 kg (19,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa

Odabrali i drugi kupci

  1. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi s bademom, 1 l; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 l (2,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi s bademom BOOM BOX
    2,95 €
    1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  2. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi i badema, 500 ml; Cijena: 1,85 €; Osnovna cijena: 0,5 l (3,70 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi i badema BOOM BOX
    1,85 €
    0,5 l (3,70 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €
    Dostupno za isporuku
  3. Marka: dmBio; Naziv proizvoda: Pir brašno tip 1050, 1 kg; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 1 kg (1,75 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPir brašno tip 1050 dmBio
    dm marka Logo
    1,75 €
    1 kg (1,75 € za 1 kg)Cijena na 08.05.2025.: 1,75 €
    Dostupno za isporuku
  4. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: EKO napitak od zobi – Oat Barista, 1 l; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 l (2,95 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuEKO napitak od zobi – Oat Barista BOOM BOX
    2,95 €
    1 l (2,95 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €
    Dostupno za isporuku
  5. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobeni zalogaj – šumsko voće i bijela čokolada, 20 g; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 0,02 kg (30,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobeni zalogaj – šumsko voće i bijela čokolada BOOM BOX
    0,60 €
    0,02 kg (30,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €
    Dostupno za isporuku
  6. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - cheesecake, 55 g; Pravna klasifikacija: Dodatak prehrani; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - cheesecake proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    proteini.siProteinska pločica - cheesecake, 55 gDodatak prehrani
    (5)
    Dostupno za isporuku
  7. Marka: BOOM BOX; Naziv proizvoda: Zobena kaša - šumsko voće i badem, 300 g; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 kg (13,17 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuZobena kaša - šumsko voće i badem BOOM BOX
    3,95 €
    0,3 kg (13,17 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €
    Dostupno za isporuku
  8. Marka: Schär; Naziv proizvoda: Pausa Ciok tortica s kakaom bez glutena, 35 g; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,035 kg (27,14 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuPausa Ciok tortica s kakaom bez glutena Schär
    0,95 €
    0,035 kg (27,14 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €
    Dostupno za isporuku
  9. Marka: Borotalco; Naziv proizvoda: Invisible deo roll-on, 50 ml; Cijena: 2,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (54,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuInvisible deo roll-on Borotalco
    2,70 €
    0,05 l (54,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €
    Dostupno za isporuku
  10. Marka: proteini.si; Naziv proizvoda: Proteinska pločica - kokos, 55 g; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,055 kg (34,55 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuProteinska pločica - kokos proteini.si
    1,90 €
    0,055 kg (34,55 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €
    Dostupno za isporuku

Kraj popisa