atrixIntensive krema za ruke, 150 ml
3,50 €
0,15 l (23,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ne sadrži umjetne boje
- brzo se upija
- učinkovito njeguje i umiruje nadraženu kožu ruku
- intenzivna krema
Atrix krema za ruke pruža vašim rukama intenzivnu njegu i dugotrajnu zaštitu od svih štetnih utjecaja svakodnevnog života. Pantenol i kamilica stvaraju zaštitni sloj na koži te potiču obnovu ispucale i grupe kože ruku. Atrix krema za ruke umiruje kožu, a posebno je učinkovita zaštita tijekom niskih zimskih temperatura i vjetra. Atrix krema s kamilicom brine o vašim rukama tijekom cijele godine!
dm broj proizvoda: 1026630
EAN: 9005800375519
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Isopropyl Palmitate, Trilaureth-4 Phosphate, Cera Microcristallina, Octyldodecanol, Dimethicone, Chamomilla Recutita Flower Extract, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Parfum
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kožu i pustite da se upije.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf d.o.o
Beiersdorf AG, D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za ruke – kamilica, 75 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (25,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,075 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 23.04.2026.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za ruke i nokte – kamilica, 30 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,03 l (18,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,03 l (18,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Intensiv krema za ruke, 30 ml; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,03 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kruti sapun za ruke - mlijeko i med, 150 g; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (4,33 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,15 kg (4,33 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od atrix


