BaleaHidratantna pjenušava kupka - cvijet Tiaré i Ylang Ylang, 750 ml
1,45 €
0,75 l (1,93 € za 1 l)Cijena na 07.05.2026.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Limited Edition
- pjenasta kupka za opuštajuće trenutke
- s egzotičnim mirisom kokosa
- za nježnu i bogatu pjenu
- s Moisture Care formulom za hidrataciju
Balea pjenasta kupka Coconut Lagoon pruža njegujuće iskustvo kupanja s egzotičnim mirisom. Njena formulacija s ekstraktom kokosa stvara nježnu i bogatu pjenu koja obavija tijelo i pruža osjećaj ugode. Zahvaljujući Moisture Care formuli za hidrataciju, ova Balea pjenasta kupka pomaže u održavanju prirodne ravnoteže vlažnosti kože i štiti je od isušivanja. Prepustite se trenucima opuštanja za osjećaj meke i njegovane kože. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3119025
EAN: 4066447942668
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- pjena za kupanje
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, PARFUM, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM BENZOATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN, SODIUM HYDROXIDE, VANILLA PLANIFOLIA FRUIT EXTRACT, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, CI 42051, CI 10316, CI 45100.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Belgija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasto-uljna kupka Soft Lotus Dream, 500 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,30 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,5 l (4,30 € za 1 l)Cijena na 23.09.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasto-uljna kupka Sweet Cherry Moment, 500 ml; Cijena: 2,15 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,30 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,15 €0,5 l (4,30 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 2,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tijelo - vanilija i kokos, 500 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (4,90 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,5 l (4,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Classic toaletni papir, 3-slojni, 220 listića, 20 kom.; Cijena: 7,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (0,40 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 1 dodatna veličina7,95 €20 kom. (0,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Deterdžent za ručno pranje posuđa – limun, 1 l; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 1 l (1,15 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €1 l (1,15 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Omekšivač za rublje Glamorous Moment, 40 pranja, 1 l; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 1 l (1,45 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €1 l (1,45 € za 1 l)Cijena na 21.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



