YESPedikerski set, 1 kom.
5,40 €
1 kom. (5,40 € za 1 kom.)Cijena na 12.06.2025.: 5,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s keramičkom turpijom za stopala, turpija za nokte i seperator za prstiju
- učinkovita njega stopala
- praktičan set
- lako oblikovanje noktiju
- precizno lakiranje noktiju
YES Pedikerski set s keramičkom turpijom za stopala, turpijom za nokte i separatorom za prste pruža sve što vam je potrebno za temeljitu njegu stopala. Ovaj set omogućuje učinkovito uklanjanje tvrde i zadebljale kože zahvaljujući keramičkoj turpiji. Turpija za nokte omogućuje oblikovanje i skraćivanje bez oštećenja, dok separator za prste osigurava precizno i čisto lakiranje noktiju. Ovaj praktičan i higijenski set jednostavan je za korištenje, idealan za svakodnevnu njegu ili pripremu za pedikuru. Uživajte u glatkoj i mekanom koži na petama uz YES set.
dm broj proizvoda: 3085507
EAN: 4031683069714
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
ITABO d.o.o.
Marijana Čavića 2, 10000 Zagreb
itabo@inet.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Kina
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: lola; Naziv proizvoda: Natural Sensitive higijenski papirnati vateni štapići, 200 kom.; Cijena: 1,60 €; Osnovna cijena: 200 kom. (0,80 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,60 €200 kom. (0,80 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Oral-B; Naziv proizvoda: Junior 6+ dječja četkica za zube – ultra soft, 1 kom.; Cijena: 3,40 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,40 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,40 €1 kom. (3,40 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: caring hand wash silk tekući sapun za ruke – refill, 500 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,80 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,5 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Zaštitni stik protiv trenja i iritacije kože – bademovo ulje i neven, 25 g; Cijena: 3,55 €; Osnovna cijena: 0,025 kg (142,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,55 €0,025 kg (142,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 3,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Colgate; Naziv proizvoda: 360° Whole Mouth Clean četkica za zube – medium, više vrsta, 2 kom.; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (2,48 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €2 kom. (2,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,00 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa




